[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

اولویت اول فارس آب است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکید بر اینکه رفع مشکل آب اولین اولویت استان فارس است، انتقال آب از خلیج فارس را یکی از راه‌های رفع این مشکل دانست که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه بررسی پروژه‌های کلان استان، موضوع انتقال آب از خلیج فارس را به‌عنوان یکی از راه‌های رفع مشکل آب در استان بسیار ضروری و مهم دانست. 
وی با تأکید بر اینکه باید زمان مشخصی برای پروژه انتقال آب از خلیج فارس تعریف شود، اظهار داشت: اگر ظرف مدت زمان سه سال آب از خلیج فارس به شهرهای مشخص شده انتقال یابد، کاری بسیار ارزشمند است. 
وی تأکید کرد: مجریان پروژه انتقال آب از خلیج فارس، باید جدول زمان‌بندی را ارائه کنند که در آن ذکر شده باشد آب طی چه زمانی به چه شهری می‌رسد، تا نحوه پیشرفت پروژه به‌خوبی قابل رصد باشد. 
او با تأکید بر اینکه این جدول باید به تفکیک ماه و شهرستان‌ها مشخص شود، افزود: پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان فارس تا مرودشت ادامه دارد و در برنامه زمان بندی اجرایی باید عملکرد مشخص شده و ادارات مرتبط نیز مشخص شوند تا همه مراحل اجرای پروژه مکتوب و مستند باشد. 
دکتر ایمانیه افزود: در مسیر مورد نیاز پروژه، مشکلات مربوط به امور اراضی و منابع طبیعی نیز تا به حال حل شده است و بحث رفع معارضان نیز هرچه سریع‌تر برطرف گردد.
سرمایه گذار و پیمانکار احداث این پروژه در گزارشی که در جلسه ارائه داد، بیان داشت: آب‌شیرین‌کن در حال نصب است و لوله‌گذاری هم در شهرستان لامرد شروع شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی