[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

کارگران روزمزد بسته معیشتی گرفتند ، روزنامه شیراز نوین

رزمایش کمک‌های مؤمنانه سپاه ثارالله شیراز ویژه کارگران روزمزد این کلان‌شهر برگزار شد و بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی بین این کارگران توزیع گردید.
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز روز چهارشنبه در رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه ویژه کارگران روزمزد این کلان‌شهر، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، پویش کمک‌های مؤمنانه برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در سطح کشور همزمان در شیراز نیز به راه افتاد و مجموعه سپاه و بسیج از ابتدا در این زمینه پیشتاز بوده است.
سرهنگ محمد بهادر علیپور افزود: ناحیه ثارالله شیراز به جز تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در حوادثی از جمله سیل اخیر، همواره در صحنه خدمات رسانی به مردم آماده بوده است. وی ادامه داد: با همکاری بسیجیان و نیک اندیشان شیرازی، بیش از ۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد طی حدود ۲ سال گذشته آزاد شده‌اند.
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز اضافه کرد: در این مراسم سپاه ثارالله میزبان بیش از ۵۰۰ نفر از کارگران روزمزد شهر شیراز است و کمک‌های مؤمنانه شامل بسته‌های معیشتی به ارزش هر بسته ۶۰۰هزار تومان در بین این افراد توزیع شده است.
وی با بیان اینکه این ناحیه سپاه پاسداران از ابتدای کرونا تاکنون بیش از ۳۵۰هزار بسته معیشتی توزیع کرده است، گفت: ساخت ۱۷ واحد مسکونی و ترمیم ۴۵ خانه آسیب‌دیده از سیلاب در شیراز از دیگر اقدامات انجام شده است. معاون اجرایی سپاه فجر استان فارس نیز در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، بزرگ‌ترین راه مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است و این توفیق، برای سپاه حاصل شده است.
سرهنگ حسن کریمی با اشاره به تقدیم بیشترین شهدا در دوران دفاع مقدس از این قشر افزود: حضور بسیجیان برای خدمات رسانی در سیل مثال زدنی بوده است.
وی ضمن تسلیت ایام عزاداری محرم، با اشاره به شباهت‌های قیام امام حسین(ع) و انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تصریح کرد: هم قیام امام حسین(ع) و هم جنگ نابرابر ما در هشت سال دفاع مقدس، تحمیلی بود.
سرهنگ کریمی اخلاص را رمز دیگری در ماندگاری قیام عاشورا عنوان کرد و ادامه داد: اگر امروز می‌بینید که مردم در تشییع شهدا به خصوص شهید سلیمانی پرشور به صحنه می‌آیند، به واسطه اخلاق نیک این شهداست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی