[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

شهید اسکندری نماد حماسه‌آفرینی خطه فارس است، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده گفت: تمام زندگی سردار شهید حاج عبدالله در مسیر حسینی طی شد و در نهایت شهادت او نیز همچون سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده در دیدار با جمعی از مسئولان سپاه فجر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، گفت: شهدای فارس ستارگان درخشان و نماد افتخارآفرینی فرزندان مؤمن و برومند این خطه هستند و حماسه آفرینی آنان هرگز از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد. وی با پاسداشت مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: همزمان با دهه اول محرم، سومین حرم اهل بیت(ع) به زودی میزبان پیکر مطهر سردار شهید حاج عبدالله اسکندری خواهد بود که تمام زندگی اش در مسیر حسینی طی شد و در نهایت شهادت او نیز همچون سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) رقم خورد.
جانشین فرماندهی سپاه فجر خاطرنشان کرد: مطمئناً مراسم استقبال و تشییع باشکوهی برای پیکر مطهر این شهید با حضور مردم مؤمن و انقلابی فارس و شیراز در پیش خواهد بود. سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده افزود: مردم با حضور گسترده در آیین تشییع پیکر مطهر این شهید بزرگوار، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید بیعت خواهند کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی