[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

عملیات مشترک پلیس فارس و اصفهان و کشف تریاک ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از توقیف سواری پژو پارس و کشف 165 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌ اصفهان و فارس خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان «اصفهان» با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی با سواری پژو 405 در محور «هرمزگان- شیراز» در حال انتقال یک محموله تریاک است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس پس از هماهنگی با مقام قضایی به این محور اعزام شدند و با برپایی تور ایست و بازرسی موفق شدند سواری پژو حامل تریاک را شناسایی و دستور ایست صادر کنند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز مأموران موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی خودرو را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از این سواری، 165 کیلو تریاک کشف شد. سردار حبیبی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شد، از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعاً به سامانه فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند و پلیس را در مبارزه با سوداگران مرگ یاری رسانند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی