[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

فرماندار آباده خبر داد: دومین داروخانه شبانه‌روزی در آباده راه‌اندازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
فرماندار آباده در نشست با مسئولان داروخانه‌های شهر آباده با تأکید بر راه اندازی دومین داروخانه شبانه روزی در آباده گفت: باید تلاش شود تا این مطالبه مهم در حوزه داروخانه‌ها محقق گردد. میثم خداداد با بیان اینکه حدود ۱۳ داروخانه در سطح شهر آباده فعال هستند، افزود: متأسفانه تنها یک داروخانه به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است که همواره کمبود داروخانه‌های شبانه روزی مورد انتقاد مردم فهیم شریف شهر آباده بوده است.
وی ایجاد داروخانه شبانه روزی را تابع شرایط و مقرراتی دانست که به عنوان مثال دارا بودن ۲ مسئول فنی از آن جمله است، اظهار داشت: علی‌رغم استقبال برخی صاحبان داروخانه‌ها به تبدیل وضعیت به شبانه روزی، شدیداً با کمبود مسئول فنی روبه‌رو هستیم و سیاست‌های وزارت بهداشت در اعطای مجوز تأسیس داروخانه به پزشکان داروساز، انگیزه خدمت پزشکان را در داروخانه‌های موجود از بین برده است.
این مقام مسئول گفت: در همین خصوص و عرض خداقوت با مسئولان داروخانه‌های شهر آباده دیدار و گفت‌وگو داشتم تا بتوان برای این‌موضوع چاره ای اندیشید. وی افزود: این موضوع را در دستور کار خود قرار داده ام، اما برای تحقق آن باید موانع قانونی از میان برداشته شود. نماینده عالی دولت در شهرستان از عموم مردم جهت بیان نظرات، راهکارها و پیشنهادات در این خصوص دعوت کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی