[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

ارتباط استاد و دانشجو تقویت شود ، روزنامه شیراز نوین

آیین گرامیداشت روز استاد و آموزش با حضور رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز و اساتید دانشگاه، در دانشکده پرستاری حضرت فاطمه(س) برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت، به ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی اساتید، پزشکان، کارکنان و مدافعان سلامت دانشگاه در بحران ویروس کرونا اشاره کرد.
دکتر «سیدوحید حسینی» همچنین در این آیین از مدیریت پیشین دانشگاه، به پاس مدیریت مطلوب در روزهای اوج شیوع بحران ویروس کرونا قدردانی و نیز از رؤسای پیشین دانشگاه به پاس حفظ و ارتقای جایگاه این مرکز علمی تشکر کرد.
او با اشاره به وجود اساتید متبحر و بنام دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، جایگاه شیراز به‌عنوان قطب پزشکی کشور و منطقه را مرهون تلاش‌های اساتید دانست.
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس با بیان اینکه بحران ویروس کرونا آسیب‌های بسیاری به حوزه‌های مختلف به‌ویژه آموزش وارد کرده است، خواستار افزایش همکاری اساتید در رفع این چالش و ارتقای آموزش شد.
دکتر حسینی همچنین دانشجویان را سرمایه‌های آینده کشور خواند و بر تقویت ارتباط استاد و دانشجو به عنوان گامی رو به جلو در ارتقای امر آموزش در جامعه دانشگاهی، تأکید کرد.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز افزود: با وجود چالش‌هایی که بحران ویروس کرونا به‌همراه داشت، با تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی مسئولان دانشگاه، بخش عظیمی از مطالبات اساتید، پزشکان و کارکنان دانشگاه پرداخت شده است.
او همچنین در این آیین به حمایت‌های دکتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس از دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز اشاره کرد و گفت: با حمایت‌های ویژه استاندار فارس، سه قطعه زمین برای ساخت بیمارستان‌های بزرگ در شیراز اختصاص یافته است. در آیین گرامیداشت روز استاد و آموزش، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اساتید متوفی دانشگاه، از اعضای هیئت‌علمی برتر آموزشی، استاد مشاور برتر دانشگاه، اساتید بازنشسته، عضو هیئت‌علمی ارتقایافته به مرتبه بالاتر، عضو هیئت‌علمی ورودی جدید، برگزیدگان فرایند برتر کشوری در شانزدهمین جشنواره شهید مطهری در سال ۱۴۰۱، تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی