[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

نماینده شیراز و زرقان: انجام کارهای بزرگ نیازمند مدیر قاطع است، روزنامه شیراز نوین

 سیده رقیه یحیوی- گروه خبر:
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، انجام پروژه‌های بزرگ در استان فارس را نیازمند مدیران توانمند، شجاع و کارآمد دانست. ابراهیم عزیزی در جمع برخی از فعالان فرهنگی و اجتماعی استان فارس، با اشاره به رویکرد نمایندگان از ابتدای مجلس یازدهم، اظهار داشت: از همان ابتدای تشکیل مجلس یازدهم به دنبال انجام چند پروژه بزرگ برای استان فارس بودیم تا عقب‌ماندگی‌های این استان تا حدودی جبران شود.
او افزود: در این راستا چند ابرپروژه همچون خط انتقال آب از خلیج فارس به استان، تکمیل و راه اندازی آزادراه‌ها و بزرگ‌راه‌ها، انتقال خط فرآورده‌های نفتی و تکمیل خطوط ریلی را در دستور کار 
قرار دادیم.
به اعتقاد این نماینده، عقب‌ماندگی‌های استان فارس بدون ایجاد زیرساخت‌های بزرگ قابل جبران نیست و انجام کارهای سطحی و کم‌اثر نمی‌تواند این عقب ماندگی را جبران کند.
رئیس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: برای انجام پروژه‌های مذکور، جلسات متعددی با وزرا، مدیران ستادی و حتی رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار کردیم تا حداقل ذهنیت آنها را در خصوص عقب‌ماندگی‌های مفرط فارس آماده کنیم.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: گرفتن موافقت‌نامه‌ها از مرکز، یک قسمت کار بود و انجام آن در استان قسمت دیگر کار که باید گفت این قسمت دوم بدون حضور مدیران کارآمد، شجاع و توانمند که بتوانند در لحظات سخت، تصمیمات بزرگ بگیرند، غیرممکن می‌نمود.
او معتقد است مدیران ضعیف، بی انگیزه و ناتوان قادر به انجام کارهای بزرگ نیستند و ما برای کارهای بزرگی که اشاره شد، نیازمند مدیرانی قوی و تصمیم‌گیر هستیم.
عزیزی تأکید کرد: در مسائل استان عقل حکم می‌کند که نگاهمان قاطع و محکم و مبتنی بر نیازهای اساسی استان باشد و مدیری که نتواند خود را با این شرایط وفق دهد، به درد فارس نمی‌خورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی