[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

تجلیل ازخبر نگاران شهرستان ارسنجان در نماز جمعه ، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی-گروه شهرستان‌ها- ارسنجان

به  مناسبت هفته خبرنگار از سوی امام جمعه و فرماندار شهرستان ارسنجان از خبرنگاران ‌این شهرستان در نماز جمعه تقدیر به عمل آمد. حجت‌الاسلام بهرامی‌‌، امام جمعه ارسنجان در خطبه دوم نماز جمعه پیرامون شهادت شهید محمود صارمی ‌توضیحاتی داد و گفت: هفدهم مردادماه مصادف با عاشورای حسینی می‌باشد که تقارن دارد با شهادت شهید خبرنگار عزیزمان محمود صارمی‌که در سال ۷۷ به دست مزدوران به شهادت رسید.
به همین مناسبت ‌این روز را روز خبرنگار نام نهاده‌اند که جا دارد تقدیر و تشکر صمیمانه داشته باشم از همه خبرنگاران عزیز و فعالان رسانه که مسئولیتی بسیار سنگین و سخت به عهده دارند. 
حجت‌الاسلام بهرامی‌‌ در ادامه نماز جمعه خطاب به خبرنگاران گفت، شما باید واقعیات جامعه را با پرهیز از تحریف و مبارزه با غلو و‌ ایجاد امید و انگیزه و امانتداری کامل تهیه و تولید و پخش کرده، در آگاهی دادن به  مسئولین و مردم کوشا باشید. 
وی افزود: در عصری که ما در آن قرار داریم و می‌بینیم که واقعاً‌ این غول و قدرت رسانه در اختیار دشمن و استکبار است و دارد تمام هم و غمش را برای هجمه و صدمه به بنیان خانواده و اعتقاد مردم به کارمی‌برد، بر شما خبرنگاران است که واقعیت‌های جامعه را به اطلاع مردم و مسئولین برسانید.
 در ادامه و بین نمازگزاران با اهدای لوح‌هایی توسط امام جمعه و فرماندار از خبرنگاران شهرستان ارسنجان تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی