[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

برگزاری دوره مربیگری بین‌المللی والیبال در شیراز‌، روزنامه شیراز نوین

دوره مربیگری سطح یک بین‌المللی والیبال با حضور 55 مربی از سراسر کشور، در شیراز برگزار شد.
رئیس کمیته آموزش هیئت والیبال استان فارس در گفت‌وگو با ‌ایسنا ضمن بیان ‌این مطلب افزود: با درخواست فدراسیون والیبال کشورمان از فدراسیون جهانی، مجوز برگزاری ‌این دوره به کشور ما داده شد و با رایزنی‌هایی که هیئت والیبال استان فارس با فدراسیون انجام داد، آقای داورزنی ریاست محترم فدراسیون سهمیه برگزاری ‌این کلاس را به استان فارس و شهر شیراز واگذار کردند.
محسن قادری افزود: در ‌این دوره 35 آقا و 20 خانم از استان‌های مختلف کشور حضور داشتند که دو شرکت کننده نیز اهل کشور عراق آمده بودند.
وی با بیان ‌اینکه 7 نفر از مربیان حاضر در این کلاس اهل استان فارس بودند، گفت: مدرس ‌این دوره آقای چنگیز آکارچشمه از کشور ترکیه بود و آقای جواد مهرگان رئیس کمیته آموزش فدراسیون نیز به عنوان کمک مدرس در‌ این دوره حضور داشتند.
دوره بین‌المللی سطح یک والیبال که از روز چهارشنبه 19 مردادماه در سالن شهید ربانی شیراز آغاز شده بود، یکشنبه 23 مردادماه به پایان رسید.
هم‌زمان با برگزاری ‌این دوره، مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی نوجوانان والیبال کشور نیز در سالن شهید دستغیب شیراز در حال برگزاریست که امروز دوشنبه 24 مردادماه با شناخت تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی