[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

محکومیت سنگین استقلال در پرونده استراماچونی، روزنامه شیراز نوین

رأی پرونده آندره آ استراماچونی توسط دادگاه عالی ورزش (CAS) صادر و محکومیت سنگین استقلال مورد تأیید قرار گرفت.
پس از کش و قوس‌های فراوان، دادگاه حکمیت ورزش (CAS) رأی فیفا در‌ مورد پرونده باشگاه استقلال و آندره‌ آ استراماچونی را مورد تأیید قرار داد.
باشگاه استقلال با محکومیت در ‌این پرونده که پیگیری آن به وکلای خارجی سپرده شده بود، علاوه بر مطالبات مربی ‌ایتالیایی باید جریمه تأخیر بابت اعتراض به دادگاه CAS و همچنین حق‌الوکاله سنگینی را نیز به وکلای خارجی پرداخت کند.
براساس رأی صادر شده، باشگاه استقلال ملزم به پرداخت مبلغی حدود یک میلیون و چهارصد هزار دلار است و باید دید مدیران فعلی باشگاه، چالشی که از دوره‌های قبلی ‌ایجاد شده را چگونه پشت سر می‌گذارند.
آبان‌ماه سال ۹۹ فدراسیون جهانی فوتبال، با ارسال ‌ایمیلی به باشگاه استقلال، حکم نهایی پرونده آندره‌ آ استراماچونی را صادر کرد و ‌این باشگاه به پرداخت یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو جهت پرداخت مطالبات ‌این مربی‌ایتالیایی محکوم شد. مدیران استقلال پس از اعلام‌ این حکم، ‌این پرونده را به دادگاه CAS کشاندند و در تلاش بودند تا مبلغ ‌این مطالبات را به کمترین حد ممکن برسانند؛ اما در نهایت دادگاه حکمیت ورزش پس از چندین بار تعویق در صدور رأی، فرجام خواهی استقلال را نپذیرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی