[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

استاندار فارس: دولت سیزدهم اهل بزرگ‌نمایی نیست، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم در بیان اقدامات و عملکرد خود اهل غلو کردن و بزرگ‌نمایی نیست. دکتر محمدهادی ایمانیه روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فرهنگ بزرگ‌نمایی نباید در استان و در بین مسئولان وجود داشته باشد و اگر رسانه‌ها کوچک‌ترین آثاری از آن دیدند با آن مقابله کنند.
وی، با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر لزوم توجه به جهاد تبیین و حرکت در میدان تبیین بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که در جهت روشنگری و آگاهی بخشی به افکار عمومی‌گام برداریم و در مقابل سوء استفاده دشمنان و هرگونه سیاه نمایی از جانب آن‌ها مانع ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: باید با شفاف‌سازی، اطلاع رسانی صحیح و بیان خدمات و اقدامات انجام شده مردم را در جریان کارهای صورت گرفته قرار دهیم.
استاندار فارس اظهار داشت: بیان دستاوردهای نظام و اقدامات دولت منجر به ایجاد امید در بین مردم و جامعه می‌شود و مردم نسبت به آینده کشور امیدوارتر خواهند شد. ایمانیه افزود: بی‌تفاوتی مسئولان در بیان اقدامات انجام شده می‌تواند موجب ایجاد ناامیدی به ویژه در میان نسل جوان جامعه شود و آن‌ها را به سمت مهاجرت از کشور، خشونت و افسردگی، گوشه گیری و بی‌تفاوتی نسبت به سرنوشت خود و کشور سوق دهد. او ادامه داد: جهاد تبیین و توجه به آن راهکار مناسبی است که می‌تواند از بروز این مشکلات در میان نسل جوان جلوگیری کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی