[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

نیازمند جبهه واحد رسانه‌ای هستیم، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در سپاه فجر استان فارس با اشاره و استناد به آیات و روایات مختلف، به تشریح و تبیین ویژگی‌های بارز رسانه و فعالان رسانه در نظام توحیدی پرداخت و تأکید کرد که همه تلاش‌ها در این نظام معطوف به رضایت پروردگار است.
به گزارش شیراز نوین به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام محمود محمودی‌زاده دوشنبه ۲۴ مرداد در مراسم قدردانی از خبرنگاران و فعالان رسانه که از سوی سازمان بسیج رسانه استان فارس ترتیب داده شده بود، گفت: خداوند همه ابزار فلاح و رستگاری انسان را فراهم کرده و در جامعه اسلامی ‌هم زمینه و بستر سعادتمندی انسان فراهم شده است.
او با تأکید بر اینکه باید یک چارچوب و یک اصولی در همه اقشار رعایت شود تا انسان به فلاح و رستگاری برسد و در عرصه‌های مختلف تلاش‌ها براساس آن چارچوب مشخص شود، افزود: در عرصه صنفی نیز این گفته صادق است
نماینده ولی‌فقیه در سپاه فجر فارس با بیان اینکه اصل اولیه رسیدن رستگاری انسان، خدامحوری است، عنوان کرد: در عرصه اقتصادی نیز چارچوب‌هایی وجود دارد و اگر بخواهیم سیستمی‌سالم ترویج یابد باید دستور الهی در بحث درآمدزایی و خرج درآمد مد نظر قرار گیرد.
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس نیز در ادامه این نشست، با اشاره به اینکه پیوندی بین رسالت خبرنگاران و پیام آوران کربلا وجود دارد که تکلیف را سنگین می‌کند، یکی از مهمترین مسائل امروز را توجه به روشنگری و جهاد تبیین دانست.
سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده، یکی از موضوعاتی که امروز بیش از هر زمان دارای اهمیت است را توجه به روشنگری و نقش رسانه در روشنگری برشمرد و گفت: امروز رسانه‌های غربی، عربی و عبری، به دنبال تحریف واقعیت‌ها تلاشی گسترده را دنبال می‌کنند.
او با بیان اینکه سیطره رژیم صهیونیستی بر شمار زیادی از رسانه‌های دنیا، منجر به قلب واقعیت و القای گمراهی به جامعه و عوض کردن جای حق و باطل شده است، گفت: رسانه‌ها به ویژه در گام دوم انقلاب اسلامی، وظیفه‌ای سنگین در تبیین واقعیت‌ها را عهده‌دار هستند.
عبدالله‌زاده ضمن بیان اینکه رسانه‌های انقلاب اسلامی ‌نقش حلقه واسط میان مردم و مسئولین را دارند، گفت: رسانه‌ها باید به عنوان  زبان گویای مردم نقش آفرینی کنند.
او با بیان اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات امروز جامعه به دلیل آن است که در زمان خود مطرح، دنبال و مرتفع نشده است، به نقش رسانه در شناسایی و بیان مسائل پرداخت و گفت: بسیاری از مسائل اگر در زمان خود رسیدگی و رفع شده بود به مشکل بدل نمی‌شد.
عبدالله‌زاده با تأکید بر اینکه امروز مسئولان در نظام اسلامی ‌به رسانه اهمیت می‌دهند، افزود: رسانه باید در شناسایی و معرفی مسائل و کمک به حل آن‌ها تأثیرگذار عمل کند.
او با بیان اینکه اختلاف سلیقه خوب و مورد تأیید مسئولین نظام است و می‌تواند موجب پیشرفت شود، گفت: امروز در همه جهان رسانه‌ها بر سر چارچوب‌ها و خطوط قرمز نظرات متفاوت ارائه نمی‌دهند، در نظام اسلامی ‌هم نیازمند یک جبهه واحد رسانه‌ای در تقابل با استکبار هستیم.
جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس با یادآوری اینکه امیدآفرینی و هم افزایی و ترویج سبک زندگی اسلامی، در عرصه رسانه بسیار تأثیرگذار خواهد بود، رسانه را ابزار مؤثر در صدور و نشر انقلاب اسلامی ‌در جهان برشمرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی