[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

چنگ‌اندازی به شهدا نشانه انحراف است، روزنامه شیراز نوین

رئیس انجمن علمی ‌انقلاب اسلامی ‌در خصوص حمله به سلمان رشدی ضمن تأکید بر ‌اینکه باید منتظر روشن شدن ابعاد مختلف ‌این ماجرا بود، یادآور شد که شاید ‌این اقدام یک سناریو از سوی غربی‌ها برای مظلوم نمایی و افزایش فشار بر ‌ایران باشد. حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری خاطرنشان کرد: در مورد حمله به سلمان رشدی، باید منتظر بمانیم تا ابعاد بیشتری از ‌این واقعه روشن شود، چرا که در حال حاضر فرضیات مختلف و بعضاً متناقضی وجود دارد. به نقل از روابط عمومی ‌آستان مقدس شاهچراغ(ع)، کلانتری با تأکید بر‌این‌که یکی از کارهایی که آمریکا و اسرائیل و استکبار جهانی از سال‌های گذشته تا به امروز در پیش داشته است ‌این بوده که تفکر انقلاب اسلامی ‌را در نگاه جهانیان مذموم و زشت به تصویر بکشد، افزود: آمریکا به اعتراف خودشان طالبان و القاعده و داعش را به وجود آوردند. چرا ‌این کار را کردند؟ به ‌این دلیل که یک اسلام جعلی و بدلی را در کنار انقلاب اسلامی ‌به دنیا معرفی کنند تا انقلاب را به عنوان رادیکالیسم اسلامی ‌معرفی کنند و وجهه انقلاب اسلامی ‌را نزد جهانیان مخدوش کنند. عضو هیئت علمی ‌دانشگاه و رئیس انجمن علمی ‌انقلاب اسلامی‌گفت: به همین دلیل ‌این فرضیه می‌تواند به ذهن بیاید که ‌این حرکت یک سناریوی ساخته شده دست خود غربی‌ها برای مظلوم‌نمایی و متعاقباً اعمال فشارها بر کشورمان باشد.
تولیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) همچنین با اشاره به یادداشت میرحسین موسوی، گفت: ‌این‌ها همه حکایت از یک استحاله ۱۰۰ درصدی دارد، یعنی تبدیل شدن به کسی که نه تنها مقابله با صهیونیسم بین‌الملل را قبول ندارد بلکه از آن طرفداری علنی هم می‌کند.
کلانتری در ادامه اضافه کرد: از طرفی شهدای مدافع حرم که در نگاه جهانیان ستاره‌های درخشان هستند و در کل دنیا ‌این‌ها را با بهترین الفاظ می‌ستایند را با الفاظی ناشایست خطاب می‌کند، ‌این حکایت از یک استحاله ۱۰۰ درصدی دارد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی