[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

پیشرفت عمران در حوزه سلامت ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از پروژه در حال افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری حضرت فاطمه الزهرا (س) در مشهد مرغاب بازدید کرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور در منطقه بهداشت و درمان مشهد مرغاب، از پروژه در حال افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری حضرت فاطمه الزهرا (س) بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه با همراهی دکتر «عباس رضائیان‌زاده» معاون بهداشت دانشگاه، ابتدای صبح دیروز، بیست‌وپنجم مرداد در بازدید از مناطق بهداشت و درمان شمال فارس، ابتدا از منطقه بهداشت و درمان مشهد مرغاب بازدید کرد.
او با حضور در پروژه در حال افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری حضرت فاطمه الزهرا (س)، روند پیشبرد ‌این پروژه را مورد بررسی قرار داده و از مشارکت خیرین سلامت منطقه قدردانی کرد.
دکتر «عباس رضائیان‌زاده» معاون بهداشت دانشگاه نیز گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در معاونت بهداشت تلاش داریم با تأمین تجهیزات و امکانات موردنیاز، خدمات با کیفیتی به مردم منطقه ارائه شود.
همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در ادامه برنامه سفر دیروز خود به مناطق شمال استان فارس، از پروژه ساخت ۲ مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان خرم بید بازدید کرده و روند پیشرفت ‌این پروژه‌ها را ارزیابی کرد.
سفر دیروز دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه و دکتر «عباس رضائیان‌زاده» معاون بهداشت دانشگاه به مناطق شمال استان فارس که در آستانه هفته دولت و با هدف ارزیابی روند پیشبرد پروژه‌های سلامت استان انجام شده است، با حضور در شهرستان خرم بید ادامه یافت.
رئیس دانشگاه در بازدید از پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت حضرت امام رضا(ع) صفاشهر و بررسی ‌این خدمت سلامت برای راه‌اندازی در هفته دولت، توسعه زیرساخت‌های سلامت در تمامی ‌مناطق استان و افزایش دسترسی عادلانه مردم به خدمات سلامت را یکی از اولویت‌های مجموعه سلامت استان برشمرد.
او با تأکید بر اهمیت تسریع در تکمیل ‌این پروژه برای بهره‌برداری در هفته دولت امسال، ابراز امیدواری کرد ‌این پروژه جدید، در توسعه کمی ‌و کیفی خدمات سلامت در‌ این منطقه از استان نقش مؤثری داشته باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین با حضور در ساختمان قدیم‌ این مرکز خدمات جامع سلامت، از تلاش‌های کارکنان ‌این مرکز در امر خدمت‌رسانی به مردم شهرستان قدردانی کرد.
دومین پروژه مورد بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیئت همراه در بازدید دیروز، پروژه مرکز خدمات جامع سلامت حضرت ولی‌عصر(عج) بود که امسال به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
در ‌این بازدید نیز روند تکمیل و تجهیز ‌این پروژه برای بهره‌برداری در هفته دولت مورد ارزیابی قرار گرفته و بر ارتقای کیفی خدمات سلامت در شهرستان خرم بید با پیوستن ‌این دو خدمت جدید به شبکه بهداشت ‌این شهرستان تأکید شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی