[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

مانور ترافیک در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز از اجرای نخستین مانور بررسی و رفع مشکلات ترافیکی معابر کلان‌شهر شیراز در قالب طرح شیراز ‌ایمن در آخرین جمعه مردادماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز،‌ هادی شه‌دوست شیرازی در جلسه هماهنگی برگزاری مانور ترافیکی با بیان ‌اینکه ‌این طرح بر اساس برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده با مناطق شهرداری در روز جمعه ٢٨ مردادماه به شکل هماهنگ برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ‌این طرح در دو بخش بررسی و احصاء مشکلات ترافیکی معابر اصلی شهر و رفع نواقص مشخص شده برنامه‌ریزی و در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به ‌اینکه ‌این طرح در دو فاز اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: در فاز نخست طرح، معابر مشخص شده در هر منطقه از شهرداری با حضور کارشناسان ترافیکی بررسی و مستندسازی بر اساس چک لیست تجهیزات ترافیکی انجام خواهد شد.
معاون شهردار شیراز خاطر نشان کرد: در فاز دوم طرح موارد احصا شده در قالب یک گزارش کامل تدوین و برای اجرا به مناطق و اداره کل مهندسی و ‌ایمنی ترافیک معاونت حمل‌ونقل و ترافیک ابلاغ می‌شود تا در بازه زمانی مشخص شده رفع نقص صورت پذیرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شیراز در جلسه هماهنگی برگزاری مانور ترافیکی با تقدیر از معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز در اجرای ‌این طرح، اظهار داشت: به طور یقین اجرای ‌این طرح به‌ویژه بازنگری تابلو و علائم و تجهیزات ترافیکی به ‌ایمنی شهر و کاهش سوانح رانندگی کمک خواهد کرد.
سرهنگ حمید کریمی ‌با بیان‌ اینکه پلیس برای اجرای طرح و احصاء مشکلات در کنار شهرداری قرار دارد، خاطر نشان کرد: ثمره تلاش و همکاری پلیس و شهرداری کاهش مشکلات ترافیکی و افزایش ‌ایمنی معابر شهر و شهروندان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی