[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

تلاش در جبهه رضایت اصحاب رسانه، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
استاندار فارس گفت: رسانه ها در جبهه نبرد علیه دشمنان پرتلاش ظاهر شده و در ایام کرونا عملکرد پرفروغی داشته‌اند. محمدهادی ایمانیه در آیین تکریم خبرنگاران که در تالار حافظ برگزار شد اظهار داشت: درددل‌های اصحاب رسانه را شنیدیم و تمامی دغدغه‌های آن‌ها را ارج نهاده و در حد توان پیگیر موضوعات مطرح شده هستیم.
وی خواستار دریافت آمار و ارقام و مستنداتی پیرامون مشکلات خبرنگاران شد و اظهار داشت: برای ثبات شغلی منتظر دریافت طرح و پیشنهادات از سوی اصحاب رسانه هستیم. ایمانیه با اشاره به این موضوع که بیمه درمانی و مسکن خبرنگاری را مورد پیگیری ویژه قرار می‌دهد، گفت، دولت سیزدهم طرح‌های ویژه‌ای برای تأمین مسکن دارد و خبرنگاران نیز می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.
استاندار فارس در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش عکاسان دست کمی از خبرنگاران ندارد و مشکلات آن‌ها را پیگیری می‌کنیم.
 او خواستارتهیه لیست دقیق  و جامعی از خبرنگاران شد و گفت: میان خبرنگاران واقعی و غیر حقیقی تمایز قائل می‌شویم. ایمانیه در بخش دیگری از سخنانش وعده حل مشکلات روزنامه‌های کشوری و منطقه‌ای را داد و گفت: استان نقشی در گرانی کاغذ و زینک ندارد اما با رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر این موضوع بوده و ریاست جمهور نیز نگاه ویژه‌ای به مطبوعات و رسانه‌ها دارد.  او گفت: از دستگاه‌ها توقع داریم تا همکاری لازم را با خبرنگاران به‌صورت همه جانبه داشته باشند. استاندار فارس در بخش پایانی سخنانش وعده اختصاص وام‌های کم بهره و بلندمدت را برای رسانه‌ها داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی