[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

مدیون مجاهدت و پایمردی آزادگان هستیم، روزنامه شیراز نوین

ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با اشاره به حضور گسترده مردم شیراز در مراسم تشییع سردار شهید عبدالله اسکندری از شهدای مدافع حرم در روز عاشورا گفت: شیراز واقعی در تشییع سردار اسکندری متجلی شد.
به گزارش ایرنا، وی در نشست خبری که ۲۶ مردادماه همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن برگزار شد، گفت: افزون بر ۹هزار نفر از جامعه ایثارگران در نوبت تسهیلات اشتغال و بیش از ۵هزار نفر در نوبت تسهیلات مسکن هستند.
بیانی همچنین ضمن گرامیداشت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، با اعتقاد به اینکه خبرنگاران نقش مهمی در نبرد رسانه‌ای، اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی دارند، گفت: اگر عرصه‌های مختلف دارای افسران و سربازانی باشند، یقیناً افسران و سربازان نبرد جبهه اطلاع رسانی، خبرنگاران هستند.
وی بیان کرد: اگر خبرنگاران نقش مطالبه گری از مسئولان و دستگاه‌ها را به درستی ایفا کنند، مردم بیشتر و بهتر لذت خدمت را خواهند چشید. لذا مطالبه گری سرفصل مهمی در حوزه مسئولیت و مأموریت خبرنگاری است.
وی نظارت را از دیگر رسالت‌های خبرنگاران دانست و گفت: نظارت خبرنگاران موجب می‌شود ترک فعل مسئولان و مدیران کاهش 
پیدا کند. 
وی گفت: جا دارد مجاهدت آزادگانی که در آغاز هشت سال نبرد دفاع مقدس و حتی قبل از آغاز حمله دشمن دوران سختی را تحمل کردند، گرامی بداریم. امروز ما مدیون مجاهدت و ایستادگی و پایمردی آزادگان هستیم. بیانی گفت: آنچه می‌توانیم برای آزادگان انجام دهیم، نمی‌تواند گوشه‌ای از سختی که بر آنها رفته است را جبران کند. ما حتی نتوانسته‌ایم پاسخ‌گوی بخش جزئی از نیازهای این بزرگان باشیم و امیدواریم ما را عفو کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس بیان کرد: اگر مجاهدت آزادگان نبود، سرنوشت کشور در شرایط کنونی مشخص نبود. اگر امروز در کشور آرامش و آسایش داریم، بدون شک این آرامش را مدیون کسانی هستیم که در میدان نبرد جان خود را در مقابل هجمه سنگین دشمنان سپر کردند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی