[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبر داد: محلات یازده‌گانه پاک‌سازی شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: در نیمه دوم مردادماه مانور پاک‌سازی محله‌ها و معابر سطح شهر به صورت ویژه انجام گرفت.
خوشبخت نظافت ویژه معابر، پاک‌سازی محله به محله، جمع‌آوری سرشاخه و لاستیک، شست‌وشوی ویژه المان‌های شهری، زیرگذرها و روگذرها، پاک‌سازی رودخانه خشک و پاک‌سازی و جمع آوری نخاله‌های ساختمانی سطح شهر را از اقدامات ویژه این پاک‌سازی برشمرد و اضافه کرد: به همین منظور طرح پاک‌سازی محلات شیراز با حضور یاوران شورا و معتمدان محلات از ابتدای هفته آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه یافت. در این پاک‌سازی پاکبانان در قالب گروه‌های 40نفری محلات را در مناطق یازده‌گانه نظافت و پاک‌سازی نمودند. خوشبخت در ادامه گفت: ماشین‌آلات مورد استفاده در پاک‌سازی محله‌ها شامل 16 دستگاه خودرو حمل پسماند، 16 دستگاه خودرو حمل مواد قابل بازیافت، 16 دستگاه تانکر و 16 دستگاه خودرو روباز جهت بارگیری لاستیک و سرشاخه بود. وی افزود: علاوه بر پاک‌سازی زباله‌های تر و خشک، پسماندهای ساختمانی که به صورت غیرمجاز در سطح شهر تخلیه شده بودند، به طور ویژه جمع‌آوری شد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، خوشبخت از شهروندان شهر شیراز درخواست کرد با عدم تخلیه پسماند در معابر و جداول سطح شهر با پاکبانان زحمتکش سطح شهر همکاری نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی