[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

تجلیل از آزادگان تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی ‌به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ‌از جمعی از آزادگان تیپ ۵۵ هوابرد شیراز تجلیل شد.
به گزارش ایکنا از فارس، به‌مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، ‌مراسم بزرگداشت آزادگان دیروز، ۲۶ مردادماه با حضور امیرآبادزردشتی فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد، حجت‌الاسلام فضلی رئیس عقیدتی سیاسی تیپ وکارکنان و مسئولان تیپ برگزار شد.
امیر آبادزردشتی، فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد شیراز در این مراسم گفت: ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان غیور به میهن اسلامی ‌موهبتی است وصف‌ناپذیر که شادی دل‌های بسیاری را به همراه آورد و غرور و فخر ملی‌مان را افزود، این روز بزرگ یادآور بازگشت غرورآفرین دلیر مردانی است که پس از تحمل سال‌ها شکنجه و دوری از عزیزان به افتخار آزادگی نایل شدند و صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه مباهات و افتخار بود.
حجت‌الاسلام فضلی، رئیس عقیدتی ـ سیاسی تیپ ۵۵ هوابرد شیراز هم در این مراسم گفت: بدون تردید آزادگان دلاور گنجینه‌های ارزشمندی هستند که با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام و سیره ائمه اطهار(ع) با درس گرفتن از زندگی انقلابی و حماسه ساز حضرت زینب (س) که اسوه صبر و پایداری بود توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر نهند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ‌ثبت کنند.
یادآور می‌شود، در ادامه مراسم، تعدادی از آزادگان به بیان خاطرات دوران اسارت پرداختند و در پایان با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی