[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

عدالت‌محوری را دنبال می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در مراسمی به مناسبت سالروز ورود آزادگان گفت: ملاک عمل دولت سیزدهم در خدمت‌رسانی به مردم ایران و جوامع هدف خدمت، عدالت‌محوری است و هیچ تفاوتی بین افراد با هر مذهب و رنگ و جنسیت و گرایش سیاسی قائل نیستیم.
به گزارش ایرنا، اسماعیل محبی پور در همایش الماس‌های درخشان که به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن در شیراز برگزار شد، افزود: امروز چند ویژگی به رغم همه کمبودها و مشکلات موجود در مسیر خدمات دهی به ایثارگران ما را امیدوار کرده که نکته اول این است که دولت می‌کوشد تا حرکت خود را سالم انجام دهد؛ یعنی مسیری که همراه با منفعت طلبی جناحی نباشد.
او اظهار داشت: نکته دومی که ما را نسبت به اینکه می‌شود کاری کرد امیدوار می‌کند، حضور مدیرانی از جنس مردم در رأس امور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، با اشاره به تأکید استاندار مبنی بر لزوم جبران عقب ماندگی‌های گذشته در خدمت به جامعه ایثارگران این استان تا رسیدن به نقطه اصلی و مطلوب، افزود: جامعه ایثارگری استان فارس سومین جامعه ایثارگری کشور است و امیدواریم در این دولت بتوانیم از مشکلات آنها تا حد 
قابل‌توجهی بکاهیم.
محبی‌پور افزود: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون همواره در تلاش بوده که با هر شکل ممکن و با از بین بردن منابع مالی و سرمایه‌ای، ایجاد انحراف در مسیر سرمایه، نفوذ اقتصادی، فساد، ارتشا و تحریک و تهییج یا حکومت جمهوری اسلامی را به شکست بکشاند یا حداقل اجازه ندهد که به عنوان یک الگو معرفی شود و این تلاش‌های آنها قطعاً ادامه خواهد داشت.
وی گفت: جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و به‌راه‌اندازی و حمایت از فتنه‌های داخلی از دیگر اهرم‌های فشاری بود که نظام سلطه از ابتدای پیروی انقلاب بر علیه ما به کار گرفته بود تا به اهداف خود برسد.
او اظهار داشت: اما با وجود تمام این فشارها و سنگ‌اندازی‌ها، طی افزون بر ۴۰ سال گذشته تاکنون اتقاقات بزرگی در کشور رقم خورده که امیدواریم نسل‌های آینده بیشتر از ثمرات آن بهره مند شوند.
وی از مجموعه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خواست که با راه اندازی میز خدمت مجزا برای جامعه ایثارگری، آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا، زمینه ارتباط‌گیری مستقیم جامعه ایثارگری استان با استاندار فارس و مدیران دستگاه‌های اجرایی را 
فراهم کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی