[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

ساخت و ساز پروژه‌های ورزشی منطبق بر قانون است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس در نشست با پیمانکاران فعال در بخش عمرانی گفت: مبنای ما در بخش ساخت و ساز پروژه‌های ورزشی منطبق بر قانون، دفاع از منافع دستگاه و رعایت حقوق پیمانکاران است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، دکتر حیدر صفرپور در جلسه با پیمانکاران فعال در بخش عمرانی این اداره کل با تقدیر از تلاش‌های معاونت توسعه و پشتیبانی، گروه فنی و مهندسی، اداره حقوقی و املاک و پیمانکاران گفت: مبنا در بخش ساخت و ساز پروژه‌های ورزشی منطبق بر قانون است.
دکتر صفرپور ادامه داد: نگاه مجموعه ورزش و جوانان با توجه به شرح تکالیف خود دفاع از منافع دستگاه و رعایت حقوق پیمانکاران است. وی تعامل و رابطه متقابل پیمانکاران با اداره کل را باعث خدمت مؤثر به مردم دانست و بیان داشت: می‌توان گفت اداره کل ورزش و جوانان تنها دستگاه اجرایی با مخاطب عام است و تلاش در این عرصه باعث خدمت به همه اقشار جامعه است. مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به تشکیل شورای اعتبارات فنی با حضور واحد‌های توسعه منابع، فنی مهندسی، حقوقی و ذی‌حسابی گفت: تشکیل این شورا باعث حاکم شدن روح قانون با نگاه تعامل محور در توسعه زیرساخت‌های ورزشی سطح استان شده است. 
دکتر صفرپور منظم شدن روند واگذاری‌ها، پرداخت‌ها، پاسخگویی به نهادهای نظارتی و رفع شائبه‌ها را از مزایای تأسیس این شورا برشمرد. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص رفع مشکلات پیمانکاران نیز گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده جلسات عمومی ‌با حضور پیمانکاران برگزار و تعدادی از این بزرگواران جهت بررسی‌های تخصصی با واحد‌های مختلف این اداره کل به نمایندگی از همه پیمانکاران فعال معرفی شوند. مدیرکل ورزش و جوانان فارس با برشمردن فعالیت‌های انجام شده در زمان مدیریت خویش در ۷ ماه گذشته گفت: با برنامه‌ریزی آینده نگرانه در جهت جبران گذشته و با نگاه ویژه جهت جذب اعتبارات در خصوص تسویه بستانکاری سال‌های گذشته پیمانکاران تلاش خواهیم کرد. 
دکتر حیدر صفرپور در پایان بار دیگر بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی همراه با رعایت ضوابط و قوانین و صلاح دولت و تحقق منافع پیمانکاران شاغل تأکید کرد. در ابتدای این دیدار بیژن احمدپور رئیس گروه فنی و مهندسی با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد این حوزه پرداخت و در ادامه پیمانکاران به بیان مشکلات و دیدگاه‌های خود در رابطه با ساخت و سازهای پروژه‌های ورزشی پرداختند. ایوب حسنی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، احمد همتی مسئول بودجه و امور مالی، بیژن احمدپور رئیس گروه فنی و مهندسی و کوثر حمیدیان مسئول امور قراردادهای اداره کل ورزش و جوانان در این جلسه حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی