[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

بررسـی صلاحیـت نامزدهـای هیئت فوتبـال بدون نماینده ورزش و جوانان فارس، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دبیری هیئت فوتبال فارس گفت: نماینده ورزش و جوانان فارس در اولین جلسه بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست هیئت فوتبال فارس شرکت نکرد اما طبق قانون جلسه برگزار شد.
قاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری اولین جلسه بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست هیئت فوتبال فارس، گفت: صبح چهارشنبه اولین جلسه بررسی مدارک کاندیداهای ریاست و نواب رئیس هیئت فوتبال فارس برگزار شد اما علی‌رغم دعوت رسمی ‌از نماینده معرفی شده اداره کل ورزش و جوانان فارس، وی در جلسه حضور پیدا نکرد و جلسه مذکور طبق آئین‌نامه فدراسیون فوتبال با حضور نماینده حقوقی هیئت و سرپرست دبیری هیئت برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این جلسه به تعدادی از پرونده‌های کاندیداها رسیدگی شد که سه نفر از کاندیداها به‌دلیل نقص و عدم ارائه مدارک مورد لزوم و عدم احراز بند ٦ آئین نامه انتخابات هیئت‌های فوتبال استان‌های کشور مورد تأیید قرار نگرفتند.
سرپرست دبیری هیئت فوتبال فارس افزود: همچنین سه نفر از کاندیداهای نواب رئیس نیز فاقد ٥ سال مدیریت بودند که این افراد هم تأیید نشدند.
محمدی ادامه داد: کار رسیدگی به پرونده کاندیداها در جلسات بعدی کمیته سه نفره ادامه پیدا خواهد کرد و اسامی ‌نهایی در این مرحله به حراست اداره کل ورزش و جوانان با پرونده ارسال خواهد شد تا پس از بررسی آنان توسط مراجع ذی صلاح و پس از اعلام مدیریت حراست به هیئت فوتبال، اسامی ‌نهایی احراز شرایط و صلاحیت کاندیداها توسط سرپرست دبیری هیئت فوتبال به اطلاع داوطلبان و عموم اهالی فوتبال خواهد رسید. وی یادآور شد: به‌دلیل رعایت اخلاق انتخابات و طبق قوانین در این مرحله از رسیدگی از ذکر نام کاندیدا معذور هستیم و آنچه در فضای مجازی تحت عنوان نام کاندیدا عنوان می‌شود را نه تأیید و نه تکذیب می‌کنیم. محمدی تأکید کرد: هدف، برگزاری انتخابات سالم و به‌دور از حاشیه است و با توجه به مسئولیتی که داریم در مورد هیچ کدام از کاندیداها مماشات نخواهیم کرد و حق هیچ فردی هم ضایع نخواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی