[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

پروژه ناقص افتتاح نشود، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس تأکید کرد: طرح‌های مختلف عمرانی در بخش‌های گوناگون و در هفته دولت امسال در این استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که طرح‌های ناقص در این افتتاح‌ها جایی ندارند. به گزارش دریافتی شیرازنوین، اسماعیل محبی پور عصر پنجشنبه در آیین تجلیل از آزادگان شهرستان‌های مختلف فارس در لارستان اظهار داشت: هیچ پروژه نیمه تمام و ناقصی نباید افتتاح شود و فرمانداران باید در این راستا هوشیار باشند و روبانی که در یک پروژه عمرانی قیچی می‌شود، باید به مثابه پایان و تکمیل نهایی آن باشد و این طرح به طور ۱۰۰درصد عملیات اجرایی آن انجام گرفته باشد. محبی پور یادآور شد: همه این پروژه‌های عمرانی و اقدام‌ها و تحولات در حالی است که دولت همچنان با سخت‌ترین شرایط و تحریم‌ها و بدهی‌های انباشت شده از گذشته دست و پنجه نرم می‌کند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود، آزادگان را از سرمایه‌های ارزشمند و افتخارات این نظام الهی دانست و ابراز داشت: هر وقت قوی بودیم، دشمن مقابل ما زانو زده است.
وی تصریح کرد: پیروزی‌ها و غلبه بر دشمن با مقاومت و جهاد و قوی بودن ممکن است و امروز هیچ کشور و مدعی توان و یارای مقابله نظامی با ایران را ندارد.
محبی پور گفت: ایران مقتدر و عزتمند امروز مدیون ایثارگری و مقاومت جانانه رزمندگان، شهدا و جانبازان و آزادگان سرافراز است و امروزه جمهوری اسلامی یک کشور مؤثر در عرصه مبادلات جهانی محسوب می‌شود.
معاون استاندار فارس یادآور شد: برخی‌ها که می‌گویند جمهوری اسلامی در ارتباط با شرق و کشورهای شرقی در حال امتیازدهی است، ناشی از بی اطلاعی آنهاست؛ چون ایران عزتمند امروزه خود تصمیم می‌گیرد که با کدام کشور منطقه ای و جهانی ارتباط برقرار کند و هرگاه هم اراده کند و خطایی از کشور مقابل ببیند، روابط خود را قطع خواهد کرد. محبی پور شمار آزادگان سرافراز میهن را حدود ۴۰هزار نفر دانست که ۱۷۰ نفر از این تعداد، زنان آزاده هستند و آزادگان استان فارس نیز بیش از ۲هزار و ۲۰۰ نفر هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی