[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

کشف ۱۰ قبضه سلاح از قاچاقچیان ، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی موفق شدند در بازرسی از منزلی مسکونی در شیراز، 10 قبضه اسلحه قاچاق کشف کنند.
سردار «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در اجرای طرح مبارزه با سلاح‌ و مهمات غیرمجاز در فارس، مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند دو نفر از اعضای باند حرفه‌ای قاچاق سلاح، تعدادی اسلحه را از استان‌های غربی خریداری و پس از ورود به فارس در منزل خود در شهرستان شیراز دپو کرده‌اند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مذکور اعزام شدند و در بازرسی از آن منزل و یک سواری پژو پارس پارک شده در پارکینگ، موفق شدند 10 قبضه سلاح قاچاق (5 قبضه پنج تیر پران گلنگدنی، ۴ قبضه شکاری طرح ژ-۳ با خشاب‌های مربوطه و یک قبضه کلت کمری با دو خشاب) کشف کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه در این خصوص 2 نفر از اعضای باند قاچاق سلاح دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند به صورت ویژه در دستور کار پلیس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی