[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

اجرای مرحله نخست طرح استعدادیابی ورزشی در استان فارس‌، روزنامه شیراز نوین

رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: مرحله نخست طرح استعدادیابی ورزشی با شرکت 2 هزار کودک و همکاری شهرداری شیراز در 7 رشته ورزشی در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، روح الله نجمی ‌رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی با اعلام این خبر گفت: فاز اول این طرح به صورت مشترک از طریق مدیریت تربیت بدنی شهرداری به منظور شناسایی و هدایت استعدادهای ورزشی در دو بخش دختران و پسران از سنین 6 تا 12 سال در حال اجراست.
وی افزود: در حال حاضر نزدیک به 2 هزار نفر از کودکان در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که پس از ارزیابی‌های‌ اولیه و تست‌های‌ میدانی و گذراندن تست‌های‌ مرکز قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان به هیئت‌های‌ ورزشی استان با اولویت طرح آمایش معرفی خواهند شد.
روح الله نجمی ‌خاطر نشان کرد: دوومیدانی، تیراندازی، فوتسال، تنیس روی میز، والیبال، بسکتبال و کشتی 7 رشته این طرح می‌باشند.
رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی بیان داشت: دیگر افراد نیز که در این مراحل پذیرفته نشوند در سالن‌های‌ ورزشی تحت آموزش قرار خواهند گرفت و هیئت‌های‌ ورزشی همچون هیئت ورزش‌های‌ دانش آموزی مسیر دیگر شناسایی استعدادهای‌ مستعد است.
نجمی ‌در پایان بیان داشت: مرحله دوم این طرح نیز در دستور کار است و زمان و شرایط ثبت نام متعاقباً اعلام می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی