[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم برپا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان فارس گفت: نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم در سال نخست فعالیت، روز چهارشنبه دوم شهریورماه همزمان با هفته دولت در شیراز برپا می‌شود.
به گزارش ایرنا، هادی بستام دیروز یکشنبه این خبر را در نشست‌های جداگانه کمیته‌های رسانه‌ای و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی ویژه بزرگداشت هفته دولت در استان فارس اعلام کرد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با اشاره به عنوان «دولت مردم» برای هفته دولت در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: با وجود آنکه فرصت یک‌ساله برای ارزیابی عملکرد دولت‌ها زمان کوتاهی است، اما با تأکید استاندار فارس مبنی بر اطلاع‌رسانی مطلوب خدمات دولت در استان، کارنامه یک‌ساله دولت در معرض دید مردم قرار می‌گیرد. بستام خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در میدان امام حسین(ع) (فلکه ستاد) شیراز و در ضلع مجاور ساختمان استانداری فارس برگزار می‌شود. دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی استانداری فارس با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، گفت: با توجه به ظرفیت مناسب اطلاع رسانی هفته دولت، دستاوردهای اخیر دولت و نظام اسلامی در استان را برای مردم تبیین کنند. مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان فارس از روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان خواست که برای هم افزایی با رسانه‌ها، محتواهای فاخر و درخور از فعالیت یک‌ساله دستگاه‌های متبوع را تهیه کنند و به اطلاع افکار عمومی برسانند. وی تأکید کرد که تولید کلیپ‌ها و فرآورده‌های چندرسانه‌ای از کارنامه یک‌ساله دستگاه‌ها باید به صورت جدی در دستور کار روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی باشد.
بستام خاطرنشان کرد:‌ یکی از محورهای موردتأکید استاندار فارس به مدیران دستگاه‌های اجرایی، اختصاص زمان بیشتر به دیدارهای مردمی است. بستام در نشست با مدیران و پیشکسوتان رسانه‌ای استان نوید داد که تورهای بازدید از دستاوردهای دولت در فارس با حضور خبرنگاران و عکاسان خبری و همچنین نخبگان استان برگزار 
خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی