[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

علیه آسیب‌های اجتماعی با هیئت اندیشه‌ورز، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مسئول بسیج رسانه استان فارس گفت: برای مبحث عفاف و حجاب باید هیئت‌های اندیشه ورز تشکیل شوند.
هادی رضایی در دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در استان با اهالی رسانه اظهار کرد: اکنون با همراهی تمامی اصحاب رسانه، جبهه رسانه ای در استان فارس به معنی واقعی کلمه شکل گرفته است. وی عدم پوشش مناسب رسانه ای و اطلاع رسانی صحیح فعالیت‌ها در استان را مورد توجه قرار داد و افزود: جلسه آسیب شناسی ریشه ای با محوریت آیت الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان و با حضور نمایندگان و نخبگان رسانه ای شکل می‌گیرد تا بتوان با احصا و رفع مشکلات، فعالیت‌های مؤثر و عظیم استان هرچه بهتر به دنیا منعکس شود. رضایی تأکید کرد: انتظار است اصحاب رسانه در معادلات و تعاملات رسانه ای استان تصمیم گیر باشند.
مسئول سازمان بسیج رسانه فارس هدف جبهه رسانه ای دشمن را غنا و فرهنگ استان فارس دانست و خاطرنشان کرد: موضوع حجاب و عفاف باید در هیئت‌های اندیشه ورز بررسی شود تا راهکار‌های مناسب ایجاد گردد. رضایی با اشاره به توجه ویژه دشمن انقلاب و رسانه‌های غربی به رخداد‌های استان فارس، گفت: موضوع عملیات ویژه دشمن علیه مردم یا مسئولان استان، نقطه قوت ماست که نباید مغلوب عملیات‌های رسانه شد. وی ادامه داد: سعی شد تا برای بررسی مقوله حجاب در بلوار شهید چمران شیراز شورای فرهنگ عمومی تشکیل جلسه دهد، اما با انجام کار‌های سلیقه‌ای، تبعات بیشتری به دنبال داشت. مسئول سازمان بسیج رسانه فارس ضمن تشکر از آیت الله دژکام برای حضور و دیدار صمیمانه با اهالی رسانه استان، این نشست را نمونه بارزی از جبهه ای عمل کردن مسئولان و اصحاب رسانه در استان دانست.
هادی رضایی در دیدار صمیمانه با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته خبرنگار برگزار شد، خاطرنشان کرد: یک جبهه رسانه‌ای امروز در استان شکل گرفته است، اما با توجه به عظمت کار، آنچه استحقاق این استان است، رخ نمی‌دهد که باید آسیب‌شناسی شود.وی افزود: اصحاب رسانه باید در امورات استان صاحب نظر و دخیل باشند و امروز دشمن بحث حجاب و عفاف را هدف قرار داده که باید هیئت‌های اندیشه‌ورز در این زمینه تشکیل شود. رضایی با اشاره به واقعه بلوار چمران افزود: در آن برهه کارهای سلیقه‌ای انجام شد و باید مدیریت بهتری می‌شد، اما این جلسه با این صمیمیت نشان از یک جبهه بودن مسئولان و اصحاب رسانه 
فارس دارد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی