[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۷
  • دوره جدید

دستگیری قاتل در مسیر کاشان- تهران ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «لامرد» از دستگیری فردی که در یک نزاع دسته‌جمعی جوانی را به قتل رسانده بود، در کمتر از 24 ساعت توسط مأموران این فرماندهی خبر داد. سرهنگ «محراب زارع‌پور» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: بامداد بیست‌ونهم اردیبهشت‌ماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر درگیری منجر به فوت در بخش «اشکنان» این شهرستان، بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: در بررسی‌های صورت‌گرفته توسط مأموران، مشخص شد چند نفر اتباع بیگانه با سلاح سرد با هم درگیر و 3 نفر از آنان مجروح و روانه بیمارستان شده‌اند.
فرمانده انتظامی لامرد با بیان اینکه یک نفر از مجروحان (17ساله) به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسیده است، گفت: پیگیری موضوع جهت دستگیری قاتل به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ زارع‌پور با بیان اینکه در بررسی‌های فنی مشخص شد قاتل سریعاً به سمت استان تهران متواری شده است، گفت: مأموران انتظامی اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز کردند و با همکاری پلیس کاشان موفق شدند قاتل 23ساله را در حالی که با سواری (دربستی) در حال تردد بود، شناسایی و بامداد روز 30 اردیبهشت وی را دستگیر کنند. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت درگیری را اختلافات شخصی عنوان کرد، گفت: حال عمومی هر 2 مجروح رضایت‌بخش است.
وی با بیان اینکه قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: کینه‌جویی و انتقام‌گیری‌های شخصی از عمده‌ترین عوامل نزاع و درگیری بوده که نهایتاً منجر به ضرب و جرح یا قتل می‌شود که می‌طلبد شهروندان برای حل این مسائل به مراکز مشاوره مجاز مراجعه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی