[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

خدمات دولت بیان شود، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با دعوت از رسانه‌های استان برای اطلاع‌رسانی واقعیت‌ها درباره تلاش‌های دولت سیزدهم گفت: انتظار می‌رود که تقویت نشاط و امید در جامعه، خروجی فعالیت‌ها در پایان هفته دولت باشد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از ایرنا، اسماعیل محبی‌پور که یکشنبه در نشست کمیته رسانه‌ای ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان فارس سخن می‌گفت، افزود: امید است با اطلاع‌رسانی کارنامه یک‌ساله دولت و طرح‌هایی که در این هفته افتتاح و مردم از حلاوت و شیرینی آنها برخوردار می‌شوند، استانی بانشاط‌تر، امیدوارتر و سرزنده‌تر 
داشته باشیم.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان فارس در عین حال گفت: انتظار ما مجیزگویی دولت و تعریف و تمجید از مدیران نیست؛ بلکه توقع، اطلاع‌رسانی واقعیت‌ها به مردم است.
وی تصریح کرد:‌ بدون تردید،‌ همه ملت ایران خواهان رشد و توسعه ایران عزیز هستند و هر ایرانی آزاده و فهیم فارغ از نگاه سیاسی و تعلقات خود، از موفقیت‌ها و پیشرفت‌های کشور خوشحال می‌شود.
محبی پور با بیان اینکه دانستن حق مردم است، هفته دولت را فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات دولت‌مردان دانست و گفت:‌ حق مردم است که از فعالیت‌ها و سیاست دولت‌مردان آگاه شوند و بدانند برنامه‌های آنها تا چه مرحله‌ای پیش رفته است.
وی ادامه داد: هرچند حدود یک سال سپری شده از فعالیت دولت سیزدهم برای ارزیابی و بررسی کارنامه این دولت مناسب نیست، اما در این یک سال مروری بر فعالیت‌های دولت، بیانگر ‌راهبردها و هدف‌گذاری کلان دولت خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: اقدامات خوبی در یک سال گذشته انجام و گام‌های مهمی در ایجاد و تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای کشور ایجاد شده است؛ حوزه‌هایی که به دلیل نوع نگاه سیاسی یا شخصی مدیران سابق، مغفول مانده بود که باعث عقب‌ماندگی کشور از رشد مورد انتظار شده است.
وی با اشاره به تدوین سند تحول دولت مردمی گفت: اصلاح اقتصادی، مردمی سازی و پرداخت به موقع یارانه‌ها، عدم تأمین کسری بودجه از پایه پولی، تأمین به موقع کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی و گذر از تابستان بدون خاموشی برای شهروندان، از جمله دستاوردهای تلاش‌های دولت در خدمت به مردم ایران اسلامی بوده است.
محبی پور با اشاره به در نظر گرفته شدن سه مرحله ارزیابی طرح‌ها قبل از راهیابی این پروژه‌ها به فهرست طرح‌های هفته دولت در استان فارس گفت:‌ رویکرد و دستور استاندار فارس به مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران بر این است که طرح‌ها به صورت ناقص افتتاح نشوند و اگر قرار است پروژه‌ای افتتاح شود، در واقعیت هم به صورت کامل انجام شده باشد.
در این نشست که به دبیری هادی بستام مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد بزرگداشت هفته دولت استان برگزار شد، رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان، سرپرستان دفاتر خبرگزاری‌های دانشجویان ایران و تسنیم و همچنین برخی فعالان و پیشکسوتان عرصه رسانه استان به ارائه راهکارهای موردنظر پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی