[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

توسعه صنعتی گراش در حال انجام است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از شهرک صنعتی گراش بازدید کرد. سید مصطفی هاشمی در این برنامه از سه واحد تولیدی و صنعتی بازدید کرد و در ادامه به بررسی زیرساخت‌های شهرک صنعتی گراش پرداخت.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این بازدید با اشاره به تکمیل بخش زیادی از اراضی این شهرک صنعتی گفت: طرح توسعه شهرک صنعتی گراش نیز در زمینی به مساحت ۱۶ هکتار در حال انجام است.
هاشمی همچنین از برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تأمین آب به میزان ۳ لیتر خبر داد و گفت: در این زمینه مذاکره با آبفای استان در حال انجام است.
وی افزود: تاکنون 70 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی گراش منعقد شده که از این تعداد 11 واحد با اشتغال 100 نفر در مرحله تولید قرار دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در شهرک صنعتی اوز نیز از فراهم بودن امکانات زیربنایی برای جذب سرمایه گذاران خبر داد و گفت: بستر مناسبی در این شهرک صنعتی برای راه‌اندازی واحد‌های تولیدی و صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار فراهم شده است. هاشمی در بازدید از سه واحد تولیدی شهرک صنعتی اوز با بیان اینکه تاکنون ۲۹ سرمایه گذار در این شهرک صنعتی با شرکت شهرک‌های صنعتی فارس قرارداد منعقد کرده اند، افزود: در قالب این قرارداد‌ها بیش از ۸ هکتار زمین به متقاضیان واگذار شده است.
وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی اوز با ۳۶ هکتار مساحت دارای ۱۸ هکتار اراضی صنعتی است، گفت: در این شهرک صنعتی ظرفیت استقرار ۶۰ واحد صنعتی با پیش بینی اشتغال‌زایی برای ۳۰۰ نفر فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس حمایت حداکثری از سرمایه گذاران و صنعتگران با هدف تحقق رونق و اشتغال‌زایی را از مهم‌ترین اولویت‌ها اعلام کرد و گفت: برنامه‌های مختلفی برای راه اندازی واحد‌های در حال ساخت و نیز حمایت از واحد‌های فعال و ارتقای توان تولید در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه از فعالیت ۳ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی اوز خبر داد و گفت: در این واحد‌ها برای ۳۰ نفر اشتغال ایجاد شده است. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به وجود مزیت‌ها و ظرفیت‌های‌های سرمایه گذاری در منطقه اوز، گفت: با توجه به مراودات تجاری مردم این منطقه با کشور‌های حاشیه خلیج فارس و حضور برخی تجار و سرمایه‌گذاران اوزی در این کشورها، ایجاد این شهرک صنعتی بستر مناسبی برای جذب این سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی