[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

تیم لیگ برتری از میزبانی در شهرش محروم می‌شود؟، روزنامه شیراز نوین

8 باشگاه لیگ برتری در نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرده‌اند که شرایط میزبانی شهر مسجد سلیمان مناسب و در حد استاندارد نیست و خواهان این شده‌اند که باشگاه نفت مسجد سلیمان ورزشگاه دیگری را برای میزبانی انتخاب کند. 
هر چند که مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در مورد این نامه واکنش نشان داده و اعلام کرده که این نامه اجحاف در حق تیمش است، در این خصوص سهیل مهدی به خبرنگار آخرین خبر گفت: 8 باشگاهی که به سازمان لیگ در نامه‌ای درخواست خود را مطرح کرده‌اند نگفته‌اند که به این شهر نمی‌رویم اما اعلام کرده‌اند که امکانات این شهر برای میزبانی مناسب نیست. من به تنهایی به عنوان مسئول کمیته مسابقات نمی‌توانم در این باره تصمیم بگیرم و این موضوع باید در هیئت رئیسه سازمان لیگ مطرح شود و آنجا این گلایه مورد بررسی قرار گیرد. هر باشگاهی محق است که نظرش را اعلام کند و باشگاه نفت مسجد سلیمان هم می‌تواند از خودش دفاع کند. 
سهیل مهدی همچنین در مورد ساعات برگزاری مسابقات که برخی از آن‌ها دیرهنگام است و آیا شرایط بهترمی‌شود، گفت: رفته رفته به سمت پاییز که برویم ساعت برگزاری مسابقات بهتر می‌شود اما انتخاب ساعت برگزاری مسابقات عوامل زیادی دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی