[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

رقبای صنعتی در نمایشگاه شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: سی و یکمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان از روز دوشنبه سی و یکم مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.
فرهادی افزود: این نمایشگاه در چهار سالن بهار، سرو، نرگس و حافظ با حضور بیش از 90 شرکت تولیدکننده و فعال در صنعت مبلمان از سراسر نقاط کشور برپا شده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با بیان اینکه نمایشگاه صنعت مبلمان در مساحتی افزون بر پنج‌هزار و 700 مترمربع برگزار می‌شود، ادامه داد:‌ مهم‌ترین ویژگی این نمایشگاه‌ ارائه محصولات کاملاً ایرانی و ملی است و تلاش بر این است که با برپایی این نمایشگاه‌ها فرهنگ حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی در جامعه 
نهادینه شود.
 او ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت‌هایی از استان‌های فارس، تهران، مرکزی، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، البرز و همدان حضور دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس بیان کرد: در اینگونه نمایشگاه‌ها با عرضه و به نمایش گذاشتن جدیدترین و مدرن ترین محصولات صنعت مبلمان کشور می‌توان به رونق تولید و اشتغال زایی کمک شایانی کرد.
فرهادی تصریح کرد: علاقه مندان به این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 الی 22 از روز دوشنبه سی و یکم مرداد ماه تا جمعه چهارم شهریورماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان حضور پیدا کنند.
او در پایان گفت: بازدیدکنندگان قبل از ورود به سالن‌های نمایشگاه می‌توانند بلیت بازدید رایگان را از سایت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir دریافت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی