[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

ظهور یک بانوی فارسی در ورزش جانبازان و معلولین‌، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین فارس گفت: مبینا مسلمی، ‌تیرانداز اهل استان فارس در رقابت‌های جام جهانی تیراندازی جانبازان و معلولین به همراه تیم ملی کشورمان به دو نشان نقره و برنز دست یافت .
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، مجید صباغ‌زاده با اعلام این خبر گفت: رقابت‌های جام‌جهانی تیراندازی ۲۰۲۲ به میزبانی کشور کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز ملی پوشان کشورمان در سه ماده R4 و R5 به مصاف حریفان خود رفتند.
وی افزود: در ماده R5 (تفنگ بادی درازکش، کلاس SH2)، تیم ملی کشورمان متشکل از زهرا غلامزاده، محمدرضا امینی و مبینا مسلمی‌ در رده سوم قرار گرفت و ملی پوشان کشورمان موفق به کسب مدال برنز شدند.
رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین فارس ادامه داد: در ماده R4 نیز (تفنگ بادی ۱۰ متر ایستاده، کلاس SH2)، تیم ملی کشورمان متشکل از زهرا غلامزاده، محمدرضا امینی، مبینا مسلمی ‌در رده دوم قرار گرفت و ملی پوشان کشورمان بر سکوی دوم این رقابت‌ها ایستادند.
صباغ‌زاده خاطر نشان کرد: مبینا مسلمی با ۱۸ سال سن جوان‌ترین ورزشکار حاضر در این مسابقات به‌شمار می‌آید و نوید بخش ظهور یک ستاره دیگر در آسمان افتخار آفرینان ورزش فارس است.
وی در پایان گفت: مسلمی ‌که از دانش آموزان تیزهوش و موفق استان فارس می‌باشد مزد زحمات و تمرینات منظم خود زیر نظر مربی دلسوز و کاربلد خود سرکار خانم فرشته غلامی ‌را به بهترین شکل دریافت نمود و حمایت همه جانبه خانواده این ورزشکار ستودنی و امید است با حمایت‌های متولیان ورزش فارس بتوانیم تدارک مناسبی جهت حضور این ورزشکار نخبه برای پارالمپیک پاریس فراهم آوریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی