[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

توجه به رشته‌های المپیکی پشتوانه سازی برای آینده ورزش کشور است، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان فارس در دیدار با اعضاء هیئت تیراندازی با کمان استان فارس توجه به رشته‌های المپیکی را پشتوانه ساز آینده ورزش کشور دانست.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در جمع اعضاء هیئت تیراندازی با کمان استان فارس با تأکید بر لزوم پشتوانه سازی در ورزش گفت: توجه به رشته‌های المپیکی پشتوانه سازی برای آینده ورزش کشور است.
وی افزود: با کشف استعدادهای جدید و تقویت رشته تیراندازی با کمان در استان، فارس می‌تواند توسعه دهنده و پشتوانه این ورزش در کشور باشد.
دکتر حیدر صفرپور در خاتمه سخنان خود در خصوص توسعه زیرساخت‌های ورزشی این هیئت نیز گفت: در این خصوص دو رویکرد وجود دارد، یک اصلاح اماکن موجود و دو برنامه‌ریزی جهت ساخت اماکن جدید با استفاده از ظرفیت‌هایی مانند شهرداری شیراز و با برآورد هیئت در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.
محسن کریمی ‌سرپرست معاونت توسعه ورزش، روح الله نجمی ‌رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و علی روزی طلب رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان فارس نیز در این جلسه حضور داشتند.
در انتهای این جلسه از دست اندرکاران هیئت تیراندازی با کمان با اهداء لوح تقدیر ،تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی