[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

دو مانع بلند در مسیر پرسپولیسی‌شدن کاوه یحیی به مهاجم مورد علاقه‌اش می‌رسد؟، روزنامه شیراز نوین

خرید پرسروصدای استقلال در نقل‌وانتقالات تابستانه بعد از عدم ثبت قرارداد خود با آبی‌ها در شرایط عجیبی قرار گرفته است.
به گزارش فوتبال 360، کاوه رضایی یکی از لژیونرهایی بود که تصمیم گرفت تا در نقل‌وانتقالات تابستانی به لیگ ایران بازگردد و با توجه به علاقه ویژه هواداران استقلال به او و پافشاری ریکاردو ساپینتو، مدیران باشگاه وارد مذاکره با این مهاجم 30 ساله شدند تا بعد از ۵ فصل حضور در لیگ بلژیک، رضایی را برای بازگشت دوباره به سطح اول فوتبال ایران متقاعد کنند.
رضایی که لیگ شانزدهم فصل رؤیایی را در استقلال گذرانده بود، در نهایت با مدیران باشگاه به توافق رسید اما به صورت رسمی ‌قرارداد او امضا نشد و کاوه رضایی بعد از امضای قرارداد داخلی‌اش با آبی‌پوشان پایتخت تصمیم گرفت تا به ترکیه برود و به جمع بازیکنان در اردو اضافه شود.
مهاجم باتجربه استقلال به دلایل شخصی قصد نداشت تا قراردادش را با آبی‌پوشان رسمی‌کند و چشم‌انتظار تعیین وضعیت اقامت خود در کشور بلژیک بود و قصد داشت تا در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانه، قراردادش با استقلال را به ثبت برساند اما وضعیت آن‌طور که مهاجم آبی‌ها انتظار داشت، پیش نرفت و در نهایت باوجود به پایان رسیدن مهلت نقل‌وانتقالات، قرارداد کاوه رضایی با استقلال رسمی ‌نشد! یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس که رابطه گرم و صمیمی ‌با کاوه رضایی دارد، از مدیران باشگاه پرسپولیس خواسته تا وضعیت رضایی را جویا شده و در صورت امکان، مهاجم مورد توجه استقلال را به جمع سرخ‌پوشان پایتخت اضافه کنند. آن‌هم در شرایطی که هواداران استقلال چشم‌انتظار رسمی‌ شدن قرارداد کاوه رضایی بودند اما این‌چنین نشد و حالا شایعات متعددی پیرامون احتمال پیوستن رضایی به پرسپولیس به میان آمده که البته بررسی وضعیت موجود نشان می‌دهد که سرخ‌پوشان پایتخت هم شانس بالایی برای جذب کاوه رضایی ندارند. کاوه رضایی پیش از حضور در استقلال در لیگ شانزدهم، مورد توجه مدیران پرسپولیس بود و حتی گفته می‌شد که به توافقات نهایی با سرخ‌پوشان پایتخت دست یافته اما در نهایت با آبی‌ها قراردادش را به امضا رساند و شاگرد علیرضا منصوریان شد و فصلی درخشان را در جمع آبی‌پوشان پایتخت گذراند. حالا بعد از ۵ سال دوباره رضایی به سوژه نقل‌وانتقالات سرخابی‌ها بدل شده و گفته می‌شود این‌بار هم در آستانه پیوستن به پرسپولیس است.
رضایی با وجود آن‌که قراردادش با استقلال را نهایی نکرده اما پیش از سفر به ترکیه و حضور در اردوی آبی‌پوشان، قرارداد داخلی با استقلالی‌ها به امضا رسانده که همین مسئله خود می‌تواند سد راه جدایی او به مقصد پرسپولیس باشد. در واقع، مهاجم 30 ساله آبی‌ها در صورت آن‌که تصمیم بگیرد در ادامه لیگ بیست‌ودوم به جمع سرخ‌پوشان پایتخت ملحق شود، باید قرارداد داخلی‌اش با استقلال را باطل کند که بعید به نظر می‌رسد مدیران باشگاه استقلال با درخواست کاوه رضایی موافقت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی