[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۳
  • دوره جدید

اسکوچیچ: مردم ایران بهترین دلیل برای سفر به این کشور هستند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: بعضی‌ها به دنبال منافع خود هستند تا به تیم ملی ایران آسیب بزنند.
دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با سایت وکرنیجی کرواسی درباره شرایط خود در تیم ملی ایران به صحبت پرداخت.
دراگان اسکوچیچ گفت: به طور کلی من آدم خودبزرگ‌بینی نیستم و بعد از انجام یک کار خوب انتظار فرش قرمز را نداشتم اما حداقل انتظار احترام را دارم چون مشخص است که من هم شایستگی حضور در جام جهانی را دارم. افرادی هستند که برای منافع مختلف سعی می‌کنند هر کاری را که تاکنون انجام داده‌ام بی‌ارزش کنند. وجه مشترک همه آن‌ها این است که در برابر واقعیت مقاومت می‌کنند. آن‌ها در تمام مراحل مقدماتی سعی کردند درگیری ایجاد کنند و از این طریق برای تیم ملی مشکل ایجاد کنند؛ همه آن‌ها نباید این واقعیت را نادیده بگیرند که این سریع‌ترین راه‌یابی یک تیم آسیایی در تاریخ با بیش‌ترین بُرد و بیش‌ترین امتیاز به جام جهانی بود.
اسکوچیچ درباره بازی حساس با آمریکا در جام جهانی و دخالت سیاست در آن اظهار کرد: نمی‌توانیم اهمیت سیاسی این مسابقه را نادیده بگیریم، قطعاً بازیکنانم برای آن بازی انگیزه بالایی خواهند داشت زیرا برای همه در ایران این بازی اهمیت دارد. قطعاً احساسات در بازی با آمریکا به اوج خود خواهد رسید. نکته مهم کنترل این احساسات و نحوه تمرکز بازیکنان بر روی خود است.
اسکوچیچ در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره زندگی در ایران اظهار کرد: من می‌خواهم به شما بگویم که هرچه از ایران شنیده‌اید را فراموش کنید، آنچه غربی‌ها از ایران بیان می‌کنند جور دیگری است. دوست دارم بیشتر و بیشتر مردم ایران را ببینم و با آن‌ها آشنا شوم. ایرانی‌ها بسیار مهمان‌نواز هستند، کشوری است که اغلب مردم بدون درخواست به شما کمک می‌کنند. مردم ایران بهترین دلیل برای سفر به این کشور هستند. غذاهای ایرانی هم بسیار متنوع و پر ادویه است. برنج و کباب بسیار ضروری است و میوه و سبزی هم خیلی مورد توجه ایرانی‌هاست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی