[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

قیمت لاکچری‌ترین بلیت جام جهانی مشخص شد، روزنامه شیراز نوین


سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: وزارت ورزش به دنبال تهیه پکیج‌های مسافرتی هواداران فوتبال به قطر با هزینه زیر ۲۰ میلیون تومان است. 
وی افزود: در حال حاضر قیمت گران‌ترین بلیت فروخته شده جام جهانی در کشور، ۶ میلیون تومان است و در حال حاضر فدراسیون فوتبال با همین رقم در حال فروش بلیت است.
کلهر یادآور شد: اگر هواپیمایی داخلی بتواند امکان جابه‌جایی تماشاگران را داشته باشد، پیش‌بینی ما این است که هزینه رفت و برگشت تماشاگران به قطر بین ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومان خواهد شد.
وی گفت: پیش‌تر قرار بود که رفت‌وبرگشت‌ تماشاگران به قطر روزانه باشد تا هزینه اسکان به تماشاگر تحمیل نکند. اگر این اتفاق رخ دهد، تقریباً در همان رنج قیمت ۲۰ میلیون تومان می‌شد به قطر رفت. 
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش ادامه داد: اگر تماشاگران برای سفر یک‌روزه از تهران راهی قطر شوند، هزینه آن حدود ۲۰ میلیون تومان خواهد شد و اگر با اقامت سه الی ۴ شبه در کیش راهی کشور میزبان جام جهانی شوند، هزینه‌ها تقریباً ۴۰ میلیون تومان خواهد شد. 
وی در پایان گفت: با وجود بلیت ۶ میلیون تومانی جام جهانی که فدراسیون می‌فروشد، سایت علی بابا بلیت‌های Match Hospitality را به قیمت ۳۱ میلیون تومان برای هر بازی و تورهای لوکس ۳ بازی ایران در جام جهانی قطر را به قیمت ۷۰۸ میلیون تومان به فروش می‌رساند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی