[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

احزاب سیاسی کادرسازی کنند، روزنامه شیراز نوین

احزاب سیاسی در کنار فعالیت‌های ذاتی خود، بر تربیت نیروهای کارآمد، متعهد و متخصص تمرکز کنند. جعفر طاهری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در جمع احزاب سیاسی شهرستان شیراز گفت: مطالبه گری حق احزاب سیاسی است و ما پیگیری مطالبات احزاب را وظیفه خود می‌دانیم. درب فرمانداری شیراز به روی تمامی احزاب سیاسی که در مسیر قانون و وظایف حزبی خود گام برمی‌دارند، باز است و قطعاً در حل مشکلات موجود جامعه، از ظرفیت احزاب سیاسی بهره خواهیم برد.
طاهری با بیان اینکه وظیفه اصلی احزاب سیاسی در واقع پس از انتخابات شروع می‌شود، افزود: جایگاه احزاب فراتر از وضع موجود است و نباید دفاتر احزاب تبدیل به ستاد انتخابات افراد خاص شوند؛ بلکه از احزاب انتظار می‌رود با ارتقای بعد نظارتی و مطالبه‌گری قانونی خود، در حوزه‌های مختلف ورود کرده و ضمن نقد منصفانه و سازنده، راهکارهای لازم را نیز ارائه کنند. 
طاهری شایسته سالاری در دولت سیزدهم، به دور از تنگ‌نظری‌های جناحی را یک اتفاق خوش‌یمن دانست و افزود: شاید در دولت‌های گذشته افراد به جرم نگاه و تفکرات سیاسی خود کنار گذاشته می‌شدند، اما امروز با تمام جوسازی‌ها و شایعات، همچنان شاهد حضور پررنگ مدیران شایسته دولت پیشین در جایگاه‌های مسئولیتی خود و خدمتگزاری به مردم و انجام وظیفه هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شیراز با انتقاد از عدم توجه احزاب سیاسی به تربیت مدیران و کادرسازی، ابراز داشت: این کم‌کاری متوجه تمامی طیف‌های سیاسی است و از امروز احزاب سیاسی می‌بایست در کنار فعالیت‌های قبلی خود، نسبت به تربیت نیروهای کارآمد، متعهد و متخصص اقدام کنند و به روزی برسیم که بهار احزاب تنها 
انتخابات نباشد. 
وی افزود: نگاه دولت سیزدهم به تمامی طیف‌های سیاسی یک نگاه حمایتی است و از ظرفیت آنان در حوزه‌های مرتبط نیز استفاده خواهد شد.
طاهری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نباید انتظار داشت یک شبه تمامی مشکلات به‌جامانده از دولت قبل، در دولت سیزدهم حل شود، تصریح کرد: اثرات و نتایج بسیاری از اقدامات دولت سیزدهم به ویژه در حوزه اقتصادی در سال آینده به بار خواهد نشست و از احزاب سیاسی انتظار می‌رود در حین رقابت سیاسی، پا را از دایره انصاف خارج نگذاشته و با نگاهی عدالت محور و منصفانه، عملکرد دولت سیزدهم را ببینند و با عملکرد صحیح خود، روحیه شادابی و امید را به جامعه 
تزریق کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی