[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۸
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۴۷ پروژه راهداری در هفته دولت، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از افتتاح ۴۷ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای در هفته دولت سال جاری خبر داد.
به گزارش شیرازنوین، علیرضا راستیار در جمع خبرنگاران بیان کرد: پروژه‌های قابل افتتاح این اداره کل با اعتباری بالغ بر ۵هزار و ۱۳۷میلیارد ریال در نقاط مختلف استان به بهره‌‌برداری خواهد رسید.
او خاطرنشان کرد: از ۴۷ پروژه مذکور، ۱۴ پروژه در حوزه نگهداری راه‌ها و با اعتباری بالغ بر ۲۷۰۰میلیارد ریال بوده که شامل عملیات‌های بهسازی، لکه‌گیری و روکش آسفالت راه‌های استان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: در حوزه نگهداری ابنیه فنی راه‌ها نیز ۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰۵میلیارد ریال افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد که شامل تثبیت، تعمیر و تعریض پل‌ها و ابنیه فنی موجود در راه‌های استان است.
او ادامه داد: در هفته دولت امسال همچنین ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۱۲میلیارد ریال در بخش ایمنی راه‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید که شامل اجرای روشنایی، اجرای نیوجرسی، احداث بلوار و… است.
راستیار عنوان کرد: ۱۴ پروژه نیز در بخش راه‌های روستایی با اعتباری بالغ بر ۱۰۷۰میلیارد ریال افتتاح خواهند شد.
او با اشاره به بهره برداری از ۳ مجتمع خدماتی رفاهی در شهرستان‌های شیراز، فسا و سروستان با اعتباری بالغ بر ۶۵۰میلیارد ریال توسط بخش خصوصی، گفت: میزان اشتغال‌زایی طرح‌های هفته دولت امسال در این اداره کل، بیش از ۱۵۰۰ نفر است و پیش بینی می‌شود نقش بسزایی در برقراری تردد ایمن و روان و توسعه کیفی و کمی حمل و نقل استان داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی