[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

اوج هیجان در فوتسال نونهالان شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مسابقات فوتسال زیر 13 سال شهر شیراز از ابتدای هفته جاری آغاز شده و دو دور مسابقات به انجام رسیده است.
در دور نخست تیم‌های آسیا، دشت ارژن، توحید، سهند و آکادمی ‌ناظم، رقبای خود را شکست دادند و یک بازی به تساوی انجامید.
در این رقابت‌ها تیم آسیا با نتیجه قاطع هفت بر صفر مقابل تیم شهید دوران به پیروزی رسید. دشت ارژن سه بر یک مقابل آرند به برتری دست یافت. دیدار تیم‌های ماهان و صدرا با تساوی پرگل سه - سه تمام شد و بهارستان سه بر چهار بازی را به توحید واگذار کرد. تیم سهند سه بر  یک شهدای ایثار ظفرآباد را مغلوب کرد و فرهنگ با نتیجه سه بر یک بازی را به آکادمی ‌ناظم واگذار کرد.
در دور دوم، آکادمی‌ ناظم دومین پیروزی را جشن گرفت و این بار با یک گل بر آرند غلبه کرد. فرهنگ نیز نتیجه قبلی خود را تکرار کرد و سه بر یک مقابل شهدای ایثار ظفرآباد به برتری دست یافت. توحید هم دیگر تیمی ‌بود که دومین پیروزی پیاپی را به دست آورد و این بار دشت ارژن را چهار بر دو شکست داد. سهند هم با نتیجه سنگین شش بر صفر مقابل صدرا به پیروزی رسید. پاس بهارستان سه بر صفر تیم شهید دوران را از پیش رو برداشت و بالاخره تیم آسیا با نتیجه جالب 10 بر یک مقابل تیم ماهان به پیروزی رسید تا قاطعانه در صدر جدول رقابت‌ها بایستد.
دور سوم مسابقات از ساعت 9 صبح امروز چهارشنبه در سالن زنده یاد اعتمادی برگزار می‌شود. نخستین دیدار را تیم‌های سهند و ماهان برگزار می‌کنند. سپس آرند به مصاف شهدای ایثار ظفرآباد می‌رود و در ادامه صدرا با فرهنگ، آسیا با بهارستان، آکادمی ‌ناظم با توحید و دشت ارژن با شهید دوران دیدار خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی