[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

واعظ آشتیانی: گزینه فاقد صلاحیت فدراسیون فوتبال نیاز به معرفی ندارد، روزنامه شیراز نوین

آشتیانی قائم ‌مقام اسبق سازمان تربیت بدنی با اشاره به مطالب مطرح شده در خصوص عدم صلاحیت یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال تا این لحظه گفت:‌ با آنکه نام وی به صورت رسمی ‌اعلام نشده اما همه می‌دانند او چه کسی است اما همچنان به تحول و تغییر نگرش در فدراسیون خوشبین نیستم.
به گزارش ایرنا، امیر واعظ آشتیانی تصریح کرد: طبق صحبت‌های دبیرکل فدراسیون فوتبال، از میان سه نامزد کسب کرسی ریاست فدراسیون، هنوز صلاحیت یک نفر تأیید نشده و همه می‌دانند او چه کسی است. وی در واکنش به این سؤال که نقش نهادهای امنیتی و قضایی در بررسی صلاحیت نامزدها به درستی ایفا شده یا خیر تأکید کرد: بدون شک آن‌ها بر اساس ادله و اسنادی که دارند تصمیم گرفته و اقدام می‌کنند. اینکه ما بخواهیم صحت یا عدم آن را مورد بررسی قرار دهیم درست نیست و چنین حقی را نباید برای خود در نظر بگیریم. مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران در خصوص اینکه آیا با توجه به شرایط موجود احتمال تغییر در آرایش نفرات برای انتخابات فدراسیون فوتبال وجود دارد یا خیر، گفت: این مسئله برای من تمام شده است. واقعیت این بود که هدف ما ماندن تا لحظه پایانی انتخابات نبود بلکه می‌خواستیم جریان بازی را به هم ریخته و در مهندسی انتخاباتی که آن‌ها تدارک دیده بودند، اختلال ایجاد کنیم که این مسئله انجام شد. واعظ آشتیانی از رسانه‌ها نیز یاد کرد و ادامه داد: این مسئله با کمک آن‌ها و ایجاد یک جریان فکری انجام شد و موفق شدیم روندی که برخی‌ برای آن برنامه‌ریزی و تدارک دیده بودند را به هم بریزیم. در یکی از مصاحبه‌های قبلی خود هم تأکید کرده بودم که برای ماندن نیامدم اما بازهم می‌گویم هدف ما بر هم زدن جریان و مهندسی انتخاباتی بود که آقایان به دنبال آن بودند.
 وی در واکنش به این سؤال که آیا همچنان پیگیر حقوق خود در جریان روند انتخابات فدراسیون فوتبال خواهد بود یا خیر هم یادآور شد: تعارض منافع در کمیته بدوی و کمیته استیناف و سکوت معنادار کمیته اخلاق و عدم ورود به شکایت ما علیه کمیته بدوی برای ما و جامعه ایجاد ابهام و سؤال کرده که کمیته اخلاق باید به آن پاسخ دهد و این مسئله را پیگیر خواهیم بود. آشتیانی در مورد اینکه با ادامه این روند آینده فدراسیون فوتبال را در دو سال آینده چطور ارزیابی می‌کند، گفت: با توجه به این که کاندیداها از جنس تحول و شجاعت نیستند، نمی‌توانیم انتظار برخورد با زشتی‌ها و پلشتی‌های فوتبال را داشته باشیم و به نظر من این رویه تا دو سال آینده ادامه دارد تا انتخابات بعدی فدراسیون فوتبال برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی