[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

خدمات دولت اطلاع‌رسانی شود ، روزنامه شیراز نوین

نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم در استان فارس در سال نخست فعالیت، روز چهارشنبه دوم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دولت با حضور استاندار آغاز به کار کرد.
به گزارش ایرنا، دکتر محمدهادی ایمانیه در این رابطه گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای شنیدن مشکلات مردم و منعکس کردن عملکرد دولت و خدماتی است که توسط کارکنان دولت در استان فارس ارائه شده است. استاندار فارس بر لزوم تقویت اطلاع‌رسانی خدمات دولت در استان تأکید کرد و گفت: هرچند زحماتی که سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌ها کشیدند توسط روابط عمومی و رسانه‌ها منعکس می‌شود، اما بخش قابل توجهی هم اطلاع‌رسانی نمی‌شود.
ایمانیه هدف از برگزاری این نمایشگاه را به نمایش گذاشتن گوشه‌ای از خدمات دولت سیزدهم دانست و گفت: این نمایشگاه با هدف اطلاع‌رسانی خدماتی که دولت در یک سال گذشته ارائه کرده، برگزار شده است تا مردم هم بتوانند با خدمات هموطنان خود که در ادارات و سازمان‌های دولتی کار می‌کنند، بیشتر آشنا شوند و این دستاوردها را به سایر شهروندان منتقل کنند. 
هادی بستام مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس نیز با اشاره به انتخاب شعار «دولت مردم» برای هفته دولت در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: با وجود آنکه فرصت یک‌ساله برای ارزیابی عملکرد دولت‌ها زمان کوتاهی است، اما با تأکید استاندار فارس مبنی بر اطلاع‌رسانی مطلوب خدمات دولت در استان، کارنامه یک‌ساله دولت در معرض دید مردم قرار گرفته است.  این نمایشگاه در میدان امام حسین(ع) (فلکه ستاد) شیراز و در مجاورت ضلع جنوبی ساختمان استانداری فارس برپا شده و تا هشتم شهریورماه پذیرای بازدیدکنندگان است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی