[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

نمایش بزرگ میدانی محشر در شیراز برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: نمایش بزرگ میدانی محشر به عنوان یک اثر هنری فاخر به زودی در شهر شیراز به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان فارس، سردار بوعلی در دیدار با رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور با بیان اینکه ظرفیت‌های حوزه فرهنگی و هنری استان فارس در سطح کشور بی نظیر است، گفت: برنامه ریزی، هم افزایی و تجمیع ظرفیت‌های هنرمندان متعهد و انقلابی در راستای تولید آثار فاخر انقلابی و مخاطب‌پسند، رسالت مهم سازمان بسیج هنرمندان است.
وی با تأکید بر اهمیت توجه و حمایت همه جانبه مسئولان از حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: نسل نوجوان و جوان کشور از آثار فاخر فرهنگی و هنری با موضوعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استقبال می‌کند.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نام شهر شیراز به عنوان مهم «سومین حرم اهل بیت(ع)» مزین شده است، گفت: این یک ظرفیت مهم و تأثیرگذار برای طراحی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی هنری در خطه فارس است که باید مورد توجه مسئولان و فعالان عرصه فرهنگ و هنر، به خصوص اعضای سازمان بسیج هنرمندان استان قرار بگیرد.
سردار بوعلی با بیان اینکه نمایش بزرگ میدانی محشر به عنوان یک اثر هنری فاخر به زودی در شهر شیراز به روی صحنه خواهد رفت، گفت: این اثر هنری فاخر با همکاری و پشتیبانی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برگزار می‌شود و پیش بینی شده در هر سانس اجرا میزبان بیش از 7هزار نفر از مردم شیراز باشد.
فرمانده سپاه فجر افزود: در حاشیه برگزاری این نمایش، شاهد برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری و اجرای گروه‌های سرود انقلابی نیز خواهیم بود. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان فارس، در این دیدار مجید میکائیلی شرح مختصری از برنامه‌های شاخص هنری اجرا شده و همچنین برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان فارس در سال جاری را بیان کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی