[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

لیگ برتر در انتظار گلزنی ۴ ستاره، روزنامه شیراز نوین

ستاره‌های شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران امیدوارند بتوانند در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر موفق به گلزنی شوند.
به گزارش فوتبال 360، در 2 هفته آغازین فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران، چهره‌هایی چون مهدی قائدی، لوسیانو پریرا، محمد عباس‌زاده و مانوئل فرناندز خیلی زود توانستند عدد صفر مقابل گل‌های زده خود را پاک کنند و موفق به گلزنی برای تیم‌های خود شدند اما در مقابل برخی ستارگان همچنان ناکام مانده و در تلاش هستند تا در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، اولین گل خود در فصل جدید رقابت‌ها را به‌ثمر برسانند.
طلسم 5 ماهه «شهریار» می‌شکند؟
شهریار مغانلو با توجه به عدم جذب مهاجم از سوی مدیران باشگاه سپاهان، امید اول گلزنی طلایی‌پوشان اصفهانی است و در ترکیب اصلی سپاهان در لیگ بیست‌ودوم به میدان می‌رود. مغانلو در هر دو مسابقه ابتدایی طلایی‌پوشان در فصل جدید لیگ برتر، به صورت کامل حضور داشت و در مصاف با نساجی توانست در نقش گل‌ساز بدرخشد و سازنده گل نخست شاگردان مورایس در مقابل نساجی بود و مانوئل فرناندز را در موقعیت گلزنی قرار داد.
مغانلو که آخرین‌بار در هفته بیست‌وچهارم فصل گذشته لیگ برتر موفق به گلزنی شده، حالا به‌دنبال آن است تا طلسم 5 ماهه خود را بشکند و در دیدار حساس سپاهان در مقابل گل‌گهر در سیرجان موفق به گلزنی شود و اولین گل خود در لیگ بیست‌ودوم را به‌ثمر برساند.
لوکادیا نیامده طلسم‌شکنی می‌کند؟
مهاجم هلندی پرسپولیس که یکی از شاخص‌ترین چهره‌های نقل‌وانتقالات تابستانی بود، بعد از غیبت در مصاف با فولاد خوزستان، آماده حضور در ترکیب سرخ‌پوشان پایتخت در هفته سوم لیگ برتر است. شاگردان یحیی گل‌محمدی در هفته سوم در اراک میهمان آلومینیوم هستند و احتمالاً سرمربی باتجربه پرسپولیس به یورگن لوکادیا از ابتدا میدان خواهد داد.
لوکادیا در شرایطی به ترکیب پرسپولیس اضافه می‌شود و اولین بازی خود در لیگ ایران را انجام خواهد داد که سرخ‌پوشان پایتخت در لیگ بیست‌ودوم هنوز موفق به گلزنی نشده‌اند و مهاجم هلندی پرسپولیس این فرصت را دارد تا هم نخستین گل خود در لیگ ایران را به‌ثمر برساند و هم طلسم گل‌نزدن‌های پرسپولیس در لیگ بیست‌ودوم را بشکند.
موتور آقای گل لیگ بیست‌ویکم روشن می‌شود؟
گادوین منشا آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران در لیگ بیست‌ودوم هنوز نتوانسته در نقش گلزن بدرخشد. منشا که در فصل جدید، لوسیانو پریرا را در خط حمله در کنار خود می‌بیند، در 2 مسابقه ابتدایی مس رفسنجان در لیگ بیست‌ودوم، تلاش زیادی داشت تا بتواند به اولین گل خود در فصل جدید رقابت‌ها دست پیدا کند اما تلاش‌های مهاجم نیجریه‌ای مثمرثمر نبود و او ناکام در گلزنی مانده است.
منشا فصل گذشته در لباس مس رفسنجان، اولین گل خود را در هفته سوم به‌ثمر رساند و امیدوار است در فصل جدید هم طلسم گل‌ نزدن‌هایش در هفته سوم و در دیدار مس رفسنجان  مقابل ذوب‌آهن اصفهان شکسته شود تا ستاره نیجریه‌ای مجدداً در مسیر رسیدن به کفش طلای فوتبال ایران قدم بردارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی