[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

کشف ۲۰ فقره قاپ‌زنی در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یک نفر قاپ زن اموال شهروندان با 20 فقره سرقت در شیراز خبر داد.
سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی گزارش چند فقره قاپ زنی موبایل، ساعت مچی و... توسط یک جوان موتورسوار در سطح شهر شیراز، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان با بررسی اظهارات مال‌باختگان، اقدامات فنی، علمی و سرنخ‌های موجود، تحقیقات گسترده ای را آغاز و متهم را در یکی از خیابان‌های سطح شهر در حالی که قصد سرقت تلفن همراه یکی از شهروندان را داشت، شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر کردند. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم که دارای چندین فقره سابقه کیفری می‌باشد، پس از انتقال به پلیس آگاهی در چند مرحله بازجویی‌های علمی پلیس به 20 فقره سرقت در سطح شهر شیراز اعتراف کرد.
سرهنگ حبیبی گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد سارق اموال مسروقه را یه یک نفر مال‌خر فروخته که با اقدامات تخصصی مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد و مقادیری اموال مسروقه از قبیل تلفن همراه، موتورسیکلت، ساعت مچی، پیکور، دوچرخه، کپسول هوابرش، جعبه ابزارآلات و کپسول گاز به ارزش 3میلیارد ریال کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به اینکه سارق و مال‌خر پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: سارقان موبایل‌قاپ در معابر عمومی بیشتر به وسیله موتورسیکلت، تلفن همراه، ساعت مچی و زیورآلات را سرقت می‌کنند؛ پس شهروندان همواره مراقب موتورسواران در معابر عمومی باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی