[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

تریلر حامل ۱۹۰میلیارد کالای قاچاق در ایست و بازرسی توقیف شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از توقیف تریلر یدک‌کش و کشف کالای قاچاق به ارزش 190میلیارد ریال در شهرستان «خرم‌بید» خبر داد. سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران انتظامی ایست و بازرسی شهید «جنتی‌فر» خرم‌بید در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق، حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی «شیراز-اصفهان» به یک دستگاه تریلر یدک‌کش حامل دو سواری هوندا مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: مأموران در بررسی‌ و استعلام اولیه مطلع شدند که هر دو خودرو سواری هوندا قاچاق بوده و از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده است. فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در بررسی تخصصی از کامیون 192 دستگاه گوشی هوشمند اپل و 42 دستگاه ساعت هوشمند اپل که به صورت حرفه‌ای در کابین جاسازی شده بود، کشف شد، تصریح کرد: در این خصوص راننده نیز دستگیر شد. 
سردار حبیبی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش هر دو خودرو‌، گوشی و ساعت‌های هوشمند قاچاق را 190میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، اظهار داشت: راننده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد. این مقام ارشد انتظامی گفت: قاچاق کالا تهدیدی جدی برای تولید جامعه می‌باشد و مبارزه با آن یک تکلیف همگانی است که نیروی انتظامی در برخورد با این پدیده به صورت قاطع برخورد خواهد کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی