[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۷
  • دوره جدید

در خشش هنرمند فارس در آوردگاه‌های جهانی، روزنامه شیراز نوین

امین ملک‌زاده موفق به کسب مدال طلای GPU از جشنواره بین‌المللی بنگلادش شد و دیپلم افتخار «جشنواره ۳۵جایزه» را به خود اختصاص داد.
درخشش از شیراز تا بنگلادش
به نقل از کانون عکاسان فارس، امین ملک‌زاده به عنوان چهره شاخص عکاسی شیراز ‌این بار نیز موفق به کسب مدال طلای GPU از جشنواره بین‌المللی بنگلادش  در بخش آرامش در طبیعت شد. جشنواره DIRI 2022 بنگلادش در ۳ بخش ۱- آرامش در طبیعت ۲- آیین‌‌ها و فعالیت‌های صوفیانه در سراسر جهان ۳- زیارتگاه، مزار و مقبره مربوط به صوفیان در جهان برگزار شده است که آثار هنرمندان توسط کلوپ عکس فوکوس‌ ایران به این جشنواره ارسال شد. عکاسانی که عکس‌های آن‌ها توسط کلوپ عکس فوکوس به جشنواره ارسال شده و عکس آن‌ها پذیرفته شود گواهی پذیرش از نماینده فیاپ در ‌ایران برای ‌این جشنواره دریافت می‌کنند. در ‌این جشنواره عکس « 1-Slough» از امین ملک‌زاده موفق به کسب مدال طلا GPU و ۲۰۰ دلار جایزه نقدی، عکس «Liberation» از اکبر شهبازی موفق به کسب مدال طلا BPS و ۲۰۰ دلار جایزه نقدی، عکس 
«asalem khalkhal jangal mostana» از محمد رضا معصومی ‌موفق به کسب مدال طلا SSS و ۲۰۰ دلار جایزه نقدی، عکس «Sama» از اکبر شهبازی مدال برنز SSS، عکس «Life on the stones» از‌ایمان یدملت مدال برنز GPU و عکس «Golden architecture» از امیر عنایتی لوح تقدیر GPU را کسب نمودند و در مجموع ۳۹ عکس از عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس در ‌این جشنواره پذیرفته شده است: امین ملک‌زاده(۴عکس) حمید واحدی (۵عکس)، اکبر شهبازی (۴عکس)، میرعلی پرندک (۴عکس)، امیر عنایتی (۳عکس)، سعید عرب‌زاده (۳عکس)، زینب مختاری (۲عکس)، راحله اکبری (۲عکس)،‌ ایمان یدملت (۲عکس)، فریبا مهدوی اصل (۲عکس)، ارشاد مظلومی‌(۲عکس)، آرش ارژنگی (۲عکس)، عباس حمیدسمیعی (۲عکس)، محمدرضا معصومی‌(۱عکس)، مجتبی حسنوند (۱عکس).
افتخار آفرینی در عکاسی سیاه و سفید
در ادامه موفقیت‌های بین‌المللی، امین ملک‌زاده عکاس شیرازی دیپلم افتخار «جشنواره ۳۵جایزه» را کسب کرد. امین ملک‌زاده عکاس شیرازی موفق به کسب دیپلم افتخار در «جشنواره ۳۵جایزه» در بخش عکاسی طبیعت سیاه و سفید شد. در ‌این مسابقه که با موضوع تصاویر مناظر سایه و سفید بود، امین ملک‌زاده در میان ۶۴۶۵ عکاس جزو ۲ درصد بهترین عکس قرار گرفت. با توجه به نتایج رأی‌گیری اصلی که در مجموع ۲۶۲۵۲ عکس از ۱۳۴ کشور و ۲۰۱۷ شهر بوده در نهایت ۶۴۶۵ عکس از عکاسان مختلف برگزیده و مورد داوری قرار گرفت. دیپلم افتخار  ۳۵Awards به امین ملک‌زاده که در بین ۲درصد بهترین عکس‌های مسابقه بود تعلق گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی