[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: شفاف‌سازی و مبارزه با فساد در دستور کار شورای ششم است، روزنامه شیراز نوین

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تبریک هفته دولت و ضرورت توجه به این هفته، اظهار داشت: یکی از مطالبه‌های جدی شهروندان و دغدغه‌های اعضای شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم، مبارزه با فساد بوده است و در این راستا، موضوع شفافیت در این دوره در دستور کار شورای اسلامی شهر شیراز قرار گرفت و با جدیت دنبال شد.
در این راستا، یکی از این پرونده‌ها توسط مراجع نظارتی تشکیل شد و توسط کارشناسان حقوقی مورداعتماد شورا مجدانه پیگیری و نهایتاً منتج به نتیجه گردید. وی در ادامه افزود: در این پرونده، احدی با هویت معلوم با جعل و استفاده از سند مجعول در معاملات دولتی تبانی کرده و طی سالیان گذشته، چندین میلیارد به طرق غیرقانونی به شهرداری ضرر رسانده و خویش منتفع گردیده بود. رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اظهار داشت: در این پرونده، وی بابت جعل اسناد مجعول و تبانی در معاملات دولتی، به سه سال حبس و انفصال موقت به ده سال گردید.
 مهدی طاهری با بیان اینکه به مردم اطمینان می‌دهم شورای ششم یک لحظه از فکر مبارزه با فساد و قولی که برای بهبود سلامت اداری شهرداری داده شده، غافل نشده است، گفت: عزم مبارزه با فساد این دوره از شورا از همه ادوار گذشته بالاتر است و مدیریت شهری در این دوره نشان داده که شفافیت یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های شورای اسلامی شهر شیراز بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی