[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

انصراف حسینی از سرمربیگری تیم امید، روزنامه شیراز نوین

سیدمجتبی حسینی با وجود مذاکراتی که با مسئولان فدراسیون فوتبال داشت، از سرمربیگری تیم امید انصراف داد. به گزارش ورزش سه، مجتبی حسینی که طی روزهای گذشته به گزینه نهایی فدراسیون فوتبال برای قبول هدایت امیدها تبدیل شده بود، امروز به‌طور رسمی انصراف خود از قبول این پست اعلام کرد.
با وجود اینکه حبیب کاشانی، مدیر تیم امید در هفته‌های گذشته نام‌هایی را برای سرمربیگری این تیم اعلام کرد، اما گزینه مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی بزرگسالان، سیدمجتبی حسینی، سرمربی پیکان در لیگ بیست‌ودوم بود.
در این خصوص، مدیران فدراسیون فوتبال نیز در راستای ایجاد تعامل میان سرمربی بزرگسالان و سرمربی امیدها گزینه مقبول قلعه‌نویی را مورد تأیید قرار دادند. طی دوسه روز گذشته مدیران فدراسیون فوتبال و شخص امیر قلعه‌نویی با سیدمجتبی حسینی، مذاکراتی را انجام دادند و دو طرف دغدغه‌ها و خواسته‌های خود را بیان کردند. با اینکه گفته می‌شد مجتبی حسینی، انتخاب نهایی فدراسیون است و همه در انتظار اعلام رسمی حضور او در رأس کادرفنی امیدها بودند، اما این مربی انصراف خود را از سرمربیگری تیم فوتبال امید ایران اعلام کرد.
حسینی ضمن تشکر از امیر قلعه‌نویی و مدیران فدراسیون فوتبال به‌خصوص مهدی تاج و مهدی محمدنبی به آنها اعلام کرده که امکان فعالیت در تیم امید ایران را ندارد. با این شرایط، ماجرای انتخاب سرمربی جدید تیم امید پیچیده‌تر از قبل خواهد شد؛ فدراسیون فوتبال از هفته‌ها قبل پیگیر نهایی کردن مسئله سرمربی امیدهاست و حالا با توجه به انصراف رسمی حسینی از قبول این سمت، آنها باید با گزینه‌های دیگر خود وارد مذاکره شوند.
باید دید روند انتخاب سرمربی تیم امید با توجه به اینکه فدراسیون‌نشینان قصد دارند اواسط خردادماه بعد از نزدیک به یک سال اردویی را برای این تیم تدارک ببینند به کجا می‌رسد و در نهایت چه کسی مسئولیت تیم زیر 23 ساله‌های ایران در مسیر صعود به المپیک پاریس را برعهده خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی