[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۴
  • دوره جدید

حضور رئیس هیئت بدن‌سازی فارس در همایش مدیران ورزشی کشور، روزنامه شیراز نوین

همایش ملی مدیران ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام، اعضای هیئت رئیسه و نواب رئیس فدراسیون برگزار شد .
در ‌این همایش که وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزارت ورزش و جوانان، مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی در آن حضور داشتند جمعه و شنبه ۴ و ۵ شهریور ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.
محمد علی فرهنگ‌مهر عضو هیئت  رییسه فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام و رئیس هیئت فارس نیز در ‌این همایش حاضر شد و با مسئولان وزارت ورزش و جوانان، رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر سیدحمید سجادی در جمع مدیران و معاونان کل ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور و رؤسا و نواب فدراسیون‌ها ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: دولت جدید با محوریت عدالت و مردمی ‌بودن آغاز به‌کار کرد و ادامه مسیر را نیز با تأکید بر ‌این مهم ادامه خواهد داد. در همین راستا تمامی ‌خانواده بزرگ ورزش و جوانان می‌بایست از هرگونه حاشیه بپرهیزند و با تلاش و‌ پشتکار مسیر رشد و پیشرفت را طی کنند.
وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر ‌اینکه ۵ هزار و ۲۰۰ پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد، گفت: تمامی ‌پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در اولین فرصت باید تکمیل و به بهره‌برداری برسند تا دغدغه نمایندگان مجلس در استان‌ها و استانداران که همه و همه برای رفع مشکلات ورزش در استان‌ها تلاش می‌کنند برطرف شود.
وی توجه به ورزش بانوان را از مهمترین اهداف ‌این وزارتخانه دانست و افزود: همواره باید به ورزش بانوان و مشکلات ‌این حوزه توجه ویژه داشت و‌ خیلی خوشحال هستم که امروز شما بانوان مدیر ورزشی را در جمع خود داریم تا با هم‌فکری شما بتوانیم زمینه پیشرفت بانوان سرزمین‌مان را درتمامی ‌میادین فراهم کنیم. ما هیچ وقت زحمات شما معاونین ورزش بانوان استان‌ها و نواب رؤسای فدراسیون‌ها را در تمامی ‌عرصه‌ها نادیده نخواهیم گرفت و قدردان زحمات شما هستیم.
دکتر سجادی تصریح کرد: امروز شاهد جمع کثیری از جامعه ورزش کشور هستیم که ‌این گردهمایی با تلاش‌های معاونت‌های ‌این وزارتخانه در حال برگزاری است که ان‌شاالله دستاوردهای خوبی از ‌این جلسه داشته باشیم و در ‌این هم‌فکری و نشست صمیمی‌ مشکلات استان‌ها در دو حوزه ورزش و‌ جوانان بررسی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی